11 грудня 2016, неділя

Динамо проявило зайву гостинність до Наполі

Динамо поступилося в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів

В рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів Динамо на своєму полі програло Наполі з рахунком 1:2.

Господарі почали гостро, і вже в дебюті матчу Рейна перевів м'яч через поперечину після удару Сидорчука здалеку. Атаки київської команди досягли своєї мети на 26-й хвилині, коли Денис Гармаш ефектно пробив у сітку воріт з розвороту після зкидки 18-річного дебютанта Віктора Циганкова, який відгукнувся на подачу Андрія Ярмоленка.

Проте, гості не знітилися, а спробували знайти щастя біля воріт Олександра Шовковського. І через 10 хвилин після пропущеного м'яча зуміли зрівняти рахунок. Це Аркадіуш Мілік замкнув подачу з лівого флангу, випередивши Домагоя Віду. На перерву ж команди і зовсім пішли з перевагою Наполі - Мілік оформив дубль, скориставшись ще одним провалом динамівської оборони.

У другому таймі Дріс Мертенс міг подвоїти перевагу італійського колективу, але влучив у стійку. Коли ж на 68-й хвилині з поля видалили Сергія Сидорчука за симуляцію, ситуація для українського чемпіона стала зовсім уже неприємною.

У більшості Наполі практично не залишив шансів супернику врятуватися від поразки і здобув важливу перемогу з Києва. 1:2 - Динамо програє на старті Ліги чемпіонів.

Динамо - Наполі 1: 2
Голи: Гармаш, 26 - Мілік, 36, 45+2

Динамо: Шовковський, Макаренко, Віда, Хачеріді, Антунеш, Сидорчук, Рибалка (Корзун, 82), Гармаш, Ярмоленко, Мораес (Гладкий, 87), Циганков (Гусєв, 74)

Наполі: Рейна, Хюсай, Альбіоль, Кулібалі, Гулам, Аллан, Жоржиньо, Хамшик (Зьєлінскі, 62), Кальєхон, Мілік (Габб'ядіні, 82), Мертенс (Інсіньє, 73)

Попереджені: Сидорчук, Гармаш - Мілік

Вилучений: Сидорчук, 68