5 грудня 2016, понеділок

Динамо обіграло Шахтар у стартовому матчі сезону і завоювало Суперкубок України

Динамо обіграло Шахтар у його першому матчі під керівництвом Паоло Фонсеки

Київське Динамо в серії пенальті обіграло донецький Шахтар і стала володарем Суперкубка України.

Перший тайм матчу не подарував глядачам небезпечних моментів, гра проходила в повільному темпі з мінімумом ризику з боку обох команд. Самий вірний момент у першій половині матчу не реалізував Срна, який пробив повз дальню штангу після розіграшу кутового.

На початку другого тайму гра пішла жвавіше, і через 13 хвилин після перерви Шахтарю вдалося відкрити рахунок. "Гірники" включили високий пресинг, змусили помилитися Шовковського і подарувати м'яч Марлосу. Той віддав м'яч на Фреда, який, прибравши на замаху Антунеша, невідпорно пробив у дальній кут воріт Динамо.

Кияни зуміли відігратися за десять хвилин до фінального свистка. Після подачі з кутового гравець на ближній штанзі запалив свічку над штрафного, а П'ятов необачно вийшов з воріт, намагаючись вибити м'яч кулаком. Ситуацією скористався Віда, який, вистрибнувши вище всіх, несильним ударом головою спрямував м'яч у кут воріт.

Після закінчення 90 хвилин була зафіксована нічия, тому переможця довелося визначати в серії пенальті, в якій вирішальними став промах Селезньова і точний удар Мораеса.

1:1 в основний час та 4:3 по пенальті - Динамо розпочинає новий сезон з перемоги і в шостий раз в історії виграє Суперкубок України.

Шахтар - Динамо 1:1 (серія пенальті - 3:4)

Голи: Фред, 58 - Віда, 80

Шахтар: П'ятов - Срна, Ордець, Кривцов, Ісмаілі - , Фред, Степаненко - Марлос (Веллінгтон Нем, 84), Бернард, Тайсон (Коваленко, 75) - Едуардо (Селезньов, 70)

Динамо: Шовковський - Морозюк, Драгович (Хачеріді, 46), Віда, Антунеш - Корзун, Сидорчук - Буяльський (Федорчук, 68), Гонсалес, Громов (Гармаш, 90+1) - Мораес

Попередження: Кривцов, Срна, Степаненко - Сидорчук, Хачеріді, Мораес