5 грудня 2016, понеділок

Динамо не вдалося зіграти матч Кубка України

Поле стадіону в Охтирці в незадовільному стані

Чвертьфінальний поєдинок Кубка України між охтирським Нафтовиком-Укрнафтою та Динамо, який повинен був відбутися сьогодні, 30 листопада, о 17.00, скасований внаслідок незадовільного стану газону.

Як повідомляє офіційний сайт київського клубу, це рішення було прийнято за півтори години до початку гри головним арбітром матчу Ярославом Козиком, а також спостерігачем арбітражу Юрієм Мосейчуком.

Функціонерам не сподобався стан газону, який зазнав впливу холодної погоди та снігу, в зв'язку з високим ризиком нанесення травм.

Раніше з тієї ж причини головний суддя Сергій Берізка скасував чвертьфінальний поєдинок Кубка України Полтава - Шахтар, який повинен був відбутися сьогодні, 30 листопада, о 13.00.

Першим півфіналістом Кубка України став представник Першої ліги МФК Миколаїв, який у серії пенальті з рахунком 4-2 здолав маріупольський Іллічівець після того, як основний і додатковий час не виявив переможця (0:0).

До чвертьфіналу турніру пробилися чотири представника Прем'єр-ліги і чотири - Першої ліги.

Сьогодні, 30 листопада, о 19.00 має відбутися ще один матч цієї ж стадії кубка країни Дніпро (Дніпро) - Ворскла (Полтава).