26 травня 2017, п'ятниця

Динамо набрало перший бал в Лізі чемпіонів

18-річний Віктор Циганков приніс Динамо перше очко в нинішній Лізі чемпіонів<

У другому турі групового етапу Ліги чемпіонів Динамо на виїзді задовольнилося нічиєю 1:1 в матчі проти Бешикташа в Стамбулі.

У першому таймі гостям не вдалося показати переконливу гру, але нульовий результат зберігався майже півгодини матчу.

Бешикташу вдалося відкрити рахунок на 28-й хвилині після порушення Микити Корзуна поруч з власним штрафним. Рікарду Куарежма, який виконував стандарт, відправив м'яч у сітку ефектним ударом у дальню дев'ятку та залишив Динамо в ролі наздоганяючого.

До перерви підопічним Сергія Реброва не вдалося відновити рівновагу. Більш того, господарі мали шанс подвоїти перевагу, але Домагой Віда вибив м'яч з лінії воріт. Це змусило наставника київської команди провести заміну, коли замість Дерліса Гонсалеса на полі з'явився Віктор Циганков.

Саме 18-річний півзахисник Динамо і зумів зрівняти рахунок через три хвилини після виходу на поле. Після розіграшу штрафного хавбек українського клубу підкараулив подачу на ліву стійку і пробив у рамку, які залишив воротар суперника Фабрі, який вибіг на перехоплення м'яча.

У кінцівці поєдинку Андрій Ярмоленко міг вирвати перемогу для Динамо, але не використав вихід один на один з голкіпером Бешикташа. У підсумку - нічия 1:1.

Бешикташ - Динамо 1:1

Голи: Куарежма, 28 - Циганков, 65

Бешикташ: Фабрі, Бек, Марсело, Тошич, Еркін, Арслан (Інлер, 77), Хатчінсон, Куарежма, Таліска, Адріано (Тосун, 68), Абубакар (Фрай, 85)

Динамо: Рудько, Морозюк, Хачеріді, Віда, Антунеш, Рибалка, Ярмоленко, Гармаш, Буяльський (Корзун, 22), Дерліс Гонсалес (Циганков, 62), Мораес (Гладкий, 78)

Попереджені: Адріано, Арслан - Корзун, Гармаш, Віда