25 вересня 2017, понеділок

Чемпіон програв перший матч нового сезону, Ліверпуль упустив перемогу. Результати суботи в чемпіонаті Англії

Челсі почав новий сезон Прем'єр-ліги з сенсаційної поразки від Бернлі

У суботу, 12 серпня, відбулися сім матчів першого туру чемпіонату Англії з футболу.

Ліверпуль в своєму стартовому матчі нового сезону забив тричі, але перемогти не зміг. У матчі проти Уотфорда команда Юргена Клоппа двічі поступалася по ходу матчу, але зуміла вирівняти положення, а в другому таймі вийшла вперед завдяки голу Мохаммеда Салаха. Уотфорд уникнув поразки вже в компенсований час - Брітос скористався помилкою Міньоле і вколотив м'яч у сітку.

Уотфорд - Ліверпуль 3:3

Голи: Окака, 8, Дукуре, 32, Брітос, 90+3 - Мане, 29, Фірміно, 55 (з пенальті), Салах, 57

Уотфорд: Гомес - Янмаат (Фемен, 18), Кабул, Брітос, Холебас - Чалоба, Дукуре - Амрабат, Клеверлі, Перейра (Рішарлісон, 49) - Окака (Грей, 63).

Ліверпуль: Міньоле - Арнольд (Джо Гомес, 90+1), Матіп, Ловрен, Морено - Хендерсон, Джан, Вейналдум - Мане, Салах (Мілнер, 87), Фірміно (Орігі, 81).

Попередження: Мане, Арнольд, Міньоле

Чемпіон Англії Челсі стартував в новому сезоні з поразки. У матчі проти Бернлі команда Антоніо Конте залишилася в меншості вже на 14-й хвилині - пряму червону картку отримав Гарі Кехілл. Суперник своєю чисельною перевагою скористався негайно. Вже до кінця першого тайму гості забили тричі в ворота Тібо Куртуа - дубль оформив Воукс, ще один м'яч забив Уорд.

У другому таймі Челсі спробував врятувати матч, забивши два м'ячі. Дебютним голом у новій команді відзначився Альваро Мората, другий м'яч на свій рахунок записав Давид Луїс. Однак завдання зрівняти рахунок ускладнило ще одне видалення - за другу жовту картку поле достроково покинув Сеск Фабрегас.

Челсі - Бернлі 2:3

Голи: Мората, 69, Луїс, 88 - Воукс, 24, 43, Уорд, 39.

Челсі: Куртуа - Рюдіггер, Кехілл, Давид Луїс - Асілікуета, Фабрегас, Канте, Алонсо - Вілліан, Батшуайі (Мората, 58), Бога (Крістенсен, 18 (Мусонда, 90 + 2)).

Бернлі: Хітон - Лоутон, Тарковскі, Мі, Уорд - Гудмундссон (Арфілд, 75), Корк, Хендрік, Дефур (Уолтерс, 75), Бреді - Воукс.

Попередження: Давид Луїс, Алонсо, Рюдігер, Сеск - Мі, Бреді, Арфілд.

Вилучення: Кехілл, 13, Фабрегас, 81

Один з головних претендентів на чемпіонство Манчестер Сіті в першому турі здобув складну перемогу над новачком Прем'єр-ліги Брайтоном. Команда Пепа Гвардіоли не могла вразити ворота суперника аж до 70-ї хвилини, коли перший м'яч забив Серхіо Агуеро. Через п'ять оборотів секундної стрілки Сіті подвоїв перевагу завдяки автоголу Данка.

Брайтон - Манчестер Сіті 0:2

Голи: Агуеро, 70, Данк, 75 (у свої ворота)

Брайтон: Райан - Бруно, Даффі, Данк, Зуттнер - Марч (Нокар, 76), Стівенс, Преппер, Браун (Мерфі, 23) - Гросс, Хемед (Мюррей, 60)

Манчестер Сіті: Едерсон - Компані, Стоунз, Отаменді - Фернандіньо - Уокер, Де Брюйне, Д. Сілва, Данило (Сане, 68) - Агуеро (Б. Сілва, 83), Габріель Жезус (Стерлінг, 77)

Саутгемптон - Суонсі 0: 0

Нагадаємо, в стартовому матчі нового сезону Прем'єр-ліги Арсенал вирвав перемогу над Лестером з рахунком 4:3.