8 грудня 2016, четвер

Чемпіон Англії з футболу почав новий сезон із сенсаційної поразки. Всі результати матчів суботи

Лестер програв у першому матчі нового сезону англійської Прем'єр-Ліги

Чемпіон Англії з футболу Лестер розпочав новий сезон Прем'єр-ліги з несподіваної виїзної поразки від новачка елітного дивізіону Халл Сіті.

Перший гол у цьому матчі був забитий перед самою перервою, коли після розіграшу кутового м'яч у ворота Лестера ударом через себе відправив Діоманде.

У другому таймі Лестер зрівняв рахунок завдяки точному удару Мареза з пенальті, однак через дев'ять хвилин Снодграсс знову вивів господарів вперед .

Надалі "Тигри" грамотно зіграли в обороні не дозволили чемпіону вдруге вирівняти цифри на табло.

2:1 - Лестер став першим чемпіоном Прем'єр-Ліги, який розпочав новий сезон з поразки.

Халл Сіті — Лестер 2:1

Голи: Діоманде, 45, Снодграсс, 57 — Марез, 48 (з пенальті)

Халл Сіті: Якупович — Ель-Мохамадді, Лівермор, Девіс, Робертсон — Мейлер, Хаддлстоун, Клукас Снодграсс, Абель Ернандес, Діоманде

Лестер: Шмайхель — Сімпсон (Ульоа, 83), Луїс Ернандес, Морган, Фухс — Марез, Дрінкуотер, Кінг (Амартей, 69), Грей (Окадзакі, 68) — Муса — Варді

Попередження: Девіс, Лівермор — Фухс, Сімпсон

Манчестер Сіті розпочав новий чемпіонат Англії також з не дуже впевненої гри, проте зумів здобути перемогу над Сандерлендом. Рахунок у матчі відкрив в самому дебюті зустрічі Агуеро, і мінімальна перевага "Городян" протрималося аж до 71-ї хвилини, коли Дефо відновив статус-кво.

Сіті не зумів активізуватися після забитого м'яча, але все ж вирвав перемогу - м'яч у свої ворота за три хвилини до кінця основного часу матчу зрізав Макнейр.

Український півзахисник Олександр Зінченко в заявку Манчестер Сіті на цей матч не потрапив.

Манчестер Сіті — Сандерленд 2:1

Голи: Агуеро, 5 (пен), Макнейр, 87 (аг) — Дефо, 71

Манчестер Сіті: Кабальєро — Санья, Стоунз, Коларов, Кліші (Іхеаначо, 80) — Фернандіньо — Стерлінг, де Брейне, Сілва (Делф, 64), Ноліто (Навас, 59) — Агуеро

Сандерленд: Манноне — Лав, Кабул, Коне, ван Аанхольт — Родвелл, О'Ши — Гуч (Хазрі, 65), Уотмор (Янузай, 65), Боріні — Дефо (Макнейр, 83)

Голи: Редмонд, 58 — Капу, 9

Нагадаємо, Лестер програв і перший офіційний матч сезону, поступившись Манчестер Юнайтед у грі за Суперкубок Англії з рахунком 1:2.