20 лютого 2017, понеділок

Бразилію "прорвало" у другому матчі першості Південної Америки - відео

Філіппе Коутінью оформив хет-трик

В рамках другого туру групового етапу південноамериканського чемпіонату з футболу збірна Бразилія розгромила Гаїті з рахунком 7:1, а Еквадор і Перу розійшлися миром - 2:2.

Головним героєм бразильської команди став півзахисник Ліверпуля Філіппе Коутінью, який тричі відзначився у воротах суперника, відкривши рахунок у матчі. Дво голи у свій актив записав Ренату Аугусту, тоді як по одному разу відзначилися Габріел і Ліма. Марслін став автором єдиного м'яча у складі Гаїті.

Бразилія – Гаїті 7:1
Голи: Коутінью, 14, 29, 90+3, Аугусту, 35, 86, Габріел, 59, Ліма, 67 – Марслін, 70

Бразилія: Бекер, Алвеш, Луїс, Маркиньос, Жив, Каземіро (Ліма, 62), Еліас (Уолас, 72), Аугусту, Вілліан, Коутінью, Жонас (Габріел, 46)

Гаїті: Плесид, Горо, Яггі (Harry Yeaggy), Женевуа, Жером , Ла Франс, Альсенат (Моріс,83), Олександр (Ілер, 62), Марслін, Луїс, Бельфорт (Назон, 49)

Попереджені: Каземіро – Горо

В іншому поєдинку групи B Перу опинився попереду з рахунком 2:0 на 13-й хвилині завдяки голам Крістіана Куеви та Едісона Флореса. Але на 39-й хвилині Еквадор скоротив відставання після точного удару Эннера Валенсії, після чого на початку другого тайму Міллер Боланьос встановив рівновагу - йому асистував Джефферсон Монтеро.

Еквадор – Перу 2:2
Голи: Эннер Валенсія, 39, Боланьос, 48 – Куева, 5, Флорес, 13

Еквадор: Домінгес, Паредес (Айові, 46), Ачільер, Міна, Айові, Нобоа, Луїс Валенсія, Груесо, Боланьос (Мартінес, 62), Эннер Валенсія, Монтеро (Касерес, 88)

Перу: Гальєсе, Реворедо, Трауко, Рамос, Родрігес, Вільчес (Руидиас, 73), Хохберг (Поло, 50), Тапіа, Куева, Герреро, Флорес (Йотун, 79)

Попереджені: Груесо – Вильчес

Вилучений: Ачільер, 90+3

Положение в группе B
Положення в групі B

Напередодні збірна Колумбії стала першим учасником чвертьфіналу південноамериканської першості з футболу після перемоги над Парагваєм з рахунком 2:1 у другому турі групппового етапу.

Оскільки в іншому поєдинку групи A США, що програли в першому турі, здобули перемогу над Коста-Рікою (2:1), Колумбія достроково завоювала путівку в плей-офф.

Раніше збірна Аргентини обіграла чинного чемпіона команду Чилі з рахунком 2:1, попри відсутність капітана і лідера Ліонеля Мессі в основі.

На вихідних Бразилія не зуміла розпечатати ворота Еквадору в групі B Кубка Америки.