5 грудня 2016, понеділок

Бразилія не зуміла розпечатати ворота суперника в стартовому матчі Кубка Америки. Всі результати ігрового дня

Бразилія і Еквадор голів не забивали

У другий ігровий день Кубка Америки з футболу відбулося три матчі, в яких був забитий лише один гол.

У групі В збірна Бразилії розписала нульову нічию з Эквадром. Суперники на двох зуміли завдати лише три удари в створ воріт, які не увінчалися успіхом.

Зазначимо, що зі стартових хвилин у матчі взяв участь екс-гравець Шахтаря Вілліан.

Бразилія — Еквадор 0:0

Бразилія: Аліссон, Філіпе Луїс, Маркіньос, Хіль, Алвес, Каземіро, Коутіньо, Ренато Аугусто, Еліас (Ліма, 86), Вілліан (Лукас Моура, 76), Жонас (Габріель, 62)

Еквадор: Дреєр, Паредес, Міна Меса, Ачиллер, Айові, Груесо, Нобоа, Е. Валенсія (Айові, 81), Боланьос (Гаібор, 91), Монтеро (Мартінес, 81), А. Валенсія

Попередження: Каземіро, Еліас, Хіль — Паредес, Е. Валенсія, Айові

В іншому матчі цієї групи перуанці завдяки єдиному голу зуміли обіграти аутсайдера квартету - збірну Гаїті. Єдиним голом у середині другого тайму відзначився найзірковіший гравець збірної Перу - Хосе Паоло Герреро.

Гаїті — Перу 0:1

Голи: Герреро, 61

Гаїті: Пласіл, Горо, Женевуа, Джером, Йаггі, Марселін, Хіларе (Алехандре, 40), Лафранс, Гуерріер, Назон (Белфорт, 71), Луї

Перу: Галлесе, Реворедо, Рамос, Родрігес, Трауко, Вільчез, Тапія, Хойберг (Поло, 83), Куева (Йотун, 75), Флорес (да Сілва Сілва 91), Герреро

Попереджені: Алехандре, Марселін — Родрігес, Герреро, Йотун

Турнірне положення в групі В після першого туру:

_1_29Таблиця Вікіпедії

У матчі групи А Парагвай і Коста-Ріка також голів не забивали.

Коста-Ріка — Парагвай 0:0

Коста-Ріка: Пембертон, Матарріта, Дуарте, Акоста, Вастон, Гамбоа, Руїс (Боланос, 78), Техеда (Асофейфа, 59), Борхес, Кемпбелл (Венегас, 67), Уренья

Парагвай: Віллар, Вальдес, Гомес, да Сілва, Самудіо, Ромеро (Х. Бенітес, 70), Піріс, Ортіс, Гонсалес (Ітурбе, 89), Лескано, Е. Бенітес (Н. Вальдес, 73)

Попереджені: Техеда, Матаррита — Бенітес, Вальдес, Гонсалес

Вилучений: Вастон (Коста-Ріка)

Нагадаємо, напередодні в стартовому матчі Кубка Америки господарі чемпіонату - збірна США - поступилася команді Колумбії з рахунком 0:2.