24 липня 2017, понеділок

Бешикташ обіграв Наполі, Барселона не залишила шансів Манчестер Сіті. Всі результати середи в Лізі чемпіонів

Барселона впевнено розібралася з Манчестер Сіті

У середу, 19 жовтня, завершився третій тур групового етапу Ліги чемпіонів.

У групі А фаворити квартету - Арсенал і ПСЖ - не залишили шансів конкурентам, здобувши розгромні перемоги. Підопічні Арсена Венгера відправили шість м'ячів у ворота Лудогорця, а парижани на своєму полі завдяки голам Ді Марії, Моури і Кавані розбили Базель.

Обидва колективи ділять перше місце в групі, набравши по сім очок. В активі їх суперників по одному заліковому балу.

Арсенал — Лудогорець 6:0

Голи: Санчес, 12, Уолкотт, 42, Окслейд-Чемберлен, 46, Озіл, 56, 83, 87

ПСЖ — Базель-3:0

Голи: Ді Марія, 40, Моура, 62, Кавані, 90+3 (пенальті)

У групі В перемогу у матчах святкували гості. Бешикташ завдяки голу Венсана Абубакара на останніх хвилинах на виїзді переграв Наполі, а Динамо поступилося Бенфіці з рахунком 0:2, пропустивши по голу на початку кожного з таймів.

Наполі, незважаючи на поразку, продовжує очолювати квартет, маючи шість очок в активі. На один заліковий бал менше у Бешикташа, ще один - у Бенфіки. В активі Динамо всього одне очко після трьох матчів.

Наполі — Бешикташ 2:3

Голи: Мертенс, 30, Габбьядіні, 69 (з пенальті) — Адріано, 12, Абубакар, 38, 86

Наполі: Рейна — Маджо, Кірікеш, Кулібалі, Гулам — Зьєлінскі (Аллан, 82), Жоржиньо (Діавара, 70), Гамшик — Кальєхон, Мертенс, Інсіньє (Габбьядіні, 65)

Бешикташ: Фабрі — Бек, Марсело, Тошич, Еркін — Хатчінсон, Уйсал (Таліска, 90) — Куарежма, Толгай (Тосун, 75), Адріано (Інлер, 70) — Абубакар

Попередження: Маджо — Адріано, Еркін, Абубакар

На 51-й хвилині Лоренцо Інсіньє не реалізував пенальті (воротар).

Динамо — Бенфіка 0:2

Голи: Сальвіо, 9 (з пенальті), Серви, 55

Динамо: Рудько — Сілва, Хачеріді, Віда, Антунеш – Сидорчук (Гладкий, 80), Корзун, Федорчук (Буяльський, 56) — Ярмоленко, Мораєс, Гонсалес (Циганков, 71)

Бенфіка: Едерсон — Семедо, Луїзао, Нільссон-Лінделоф, Гримальдо — Сальвіо, Піцци, Фейса, Серві (Селес, 83) – Гедеш (Елізеу, 90), Мітроглу (Хіменес, 71)

Попередження: Корзун – Мітроглу

У групі С без осічок продовжує йти Барселона. У третьому турі каталонці не помітили на своєму полі Манчестер Сіті, здобувши перемогу з рахунком 4:0. Хет-триком у складі команди Енріке відзначився Мессі, ще один гол на рахунку Неймара. В іншому матчі цього квартету гладбахська Боруссія у другому таймі на виїзді дотиснула Селтік - 2:0.

Барселона є одноосібним лідером цієї групи, набравши максимальні дев'ять очок після трьох матчів, Манчестер Сіті з чотирма очками другий.

Барселона – Манчестер Сіті 4:0

Голи: Мессі, 17, 61, 69, Неймар, 89

Барселона: Тер Штеген — Маскерано, Піке (Матьє, 39), Умтіті, Альба (Дінь, 10) — Ракітіч, Бускетс, Іньєста (Гомеш, 80) — Суарес, Мессі, Неймар

Манчестер Сіті: Браво – Сабалета (Кліши, 58), Отаменді, Стоунз, Коларов – Гюндоган (Агуеро, 79), Фернандіньо, Сілва — Стерлінг, де Брейне, Ноліто (Кабальєро, 57)

Попередження: Матьє — Сілва, Фернандіньо, Стерлінг

Видалені: Матьє, 74 — Браво, 53

На 87-й хвилині Неймар не забив пенальті (воротар)

Селтік — Боруссія М 0:2

Голи: Штіндль, 57, Хан, 77

У групі D також визначилися явні фаворити на вихід в плей-офф. Баварія і Атлетіко обіграли ПСВ і Ростов відповідно і вже в наступному турі можуть забезпечити собі місце в 1/8 фіналу головного єврокубка.

Баварія — ПСВ 4:1

Голи: Мюллер, 13, Кімміх, 21, Левандовскі, 59, Роббен, 84 — Нарсінг, 41

Ростов – Атлетіко 0:1

Гол: Карраско, 62

Турнірна таблиця груп А, В, С і D після третього туру

.png_40Таблиця офіційного сайту УЄФА

Нагадаємо, Динамо поступилося у другому домашньому матчі Ліги чемпіонів поспіль.