8 грудня 2016, четвер

Барселона обіграла Севілью Коноплянки у фіналі Кубка Іспанії

Кубок Іспанії дістався Барселоні

Барселона виявилася сильнішою за Севілью у вирішальному матчі за Кубок Короля з рахунком 2:0.

За підсумками основного часу матчу переможець не був визначений, тому командам довелося зіграти додаткові 30 хвилин в екстра-таймі. У першій половині додаткового часу рахунок відкрив Жорді Альба, а закріпив перемогу каталонців гол Неймара.

Три гравці в цій зустрічі на дограли матч до кінця через вилучення. У Барселони достроково відправився відпочивати Маскерано, а в Севільї - Банега і Каррісу.

Барселона - Севілья 2:0

Гол: Альба, 96; Неймар, 120

Барселона: Тер Штеген - Дані Алвес, Маскерано, Піке, Альба (Серхі Роберто, 119) - Ракітіч (Матьє, 46), Бускетс, Іньєста - Мессі, Суарес (Рафінья, 58), Неймар

Севілья: Ріко - Маріано (Коноплянка, 79), Рамі, Каррісу, Ескудеро - Криховяк, Іборра(Льоренте, 106) - Коке, Банега, Вітоло, Гамейро

Попередження: Альба, Неймар, Дані Алвес - Рамі, Вітоло, Іборра, Криховяк, Коноплянка, Ескудеро, Гамейро, Каррісу

Видалення: Маскерано, 36 - Банега, 90, Каррісу, 120

Таким чином, завдяки перемозі в Кубку Короля Барселона зуміла оформити в цьому сезоні дубль. Раніше каталонці стали чемпіонами Іспанії.