8 грудня 2016, четвер

Барселона на три тижні залишилася без Мессі

Мессі не зміг продовжити матч з Атлетіко через пошкодження

Нападник Барселони Ліонель Мессі вибув з гри на три тижні через травму.

Як повідомляє офіційний сайт каталонського клубу, аргентинський футболіст розірвав зв'язки паху у другому таймі матчу чемпіонату Іспанії проти Атлетіко.

Тим самим Мессі пропустить поєдинки команди в рамках внутрішньої першості проти хіхонського Спортінга та Сельти, а також проти менхенгладбахської Боруссії у Лізі чемпіонів.

Нападник отримав пошкодження на 55-й хвилині після проходу по правому флангу. Лідер Барселони відчув дискомфорт і через кілька хвилин пішов на заміну.

Цього сезону в активі Мессі вісім голів за 570 хвилин (вісім матчів) на полі у складі клубу. У своїй збірній форвард нещодавно відзначився забитим м'ячем у поєдинку з Уругваєм у рамках відбору на ЧС-2018.

Напередодні в п'ятому турі іспанської Прімери Барселона і Атлетіко розійшлися миром з рахунком 1:1.