8 грудня 2016, четвер

Арсенал і Ліверпуль видали гольовий трилер. Результати неділі в чемпіонаті Англії

У перестрілці Арсенала та Ліверпуля сильнішими виявилися мерсисайдці

Ліверпуль здобув перемогу в яскравому матчі проти Арсеналу з рахунком 4:3 в стартовому турі чемпіонату Англії.

У матчі на Емірейтс першими відкрили рахунок господарі - через кілька хвилин після нереалізованого пенальті свою помилку виправив Тео Уолкотт. Ще до перерви Коутіньо красивим ударом зі штрафного вирівняв становище.

У другому таймі Ліверпуль досить швидко вийшов вперед завдяки голу Лаллани, а потім довів рахунок до розгромного після того, як Коутіньо оформив дубль, а ще одним голом відзначився новачок "червоних" Садіо Мане.

Арсеналу вдалося відродити інтригу після голів Окслейда-Чемберлена і Чемберса, але вирівняти становище підопічним Венгера так і не вдалося.

Арсенал – Ліверпуль 3:4

Голи: Уолкотт, 31, Окслейд-Чемберлен, 64, Чемберс, 75 – Коутіньо, 45+1, 56, Лаллана, 49, Мане, 63

Арсенал: Чех – Монреаль, Чемберс, Холдінг, Бельєрін – Коклен, Ельнені (Джака, 67) – Санчес, Івобі (Окслейд-Чемберлен, 59), Ремсі (Касорла, 62) — Уолкотт

Ліверпуль: Міньоле – Морено, Клаван, Ловрен, Клайн – Вейналдум (Стюарт, 88), Хендерсон, Лаллана (Орігі, 76) – Коутіньо (Джан, 70), Фірміно, Мане

Попередження: Коклен, Івоби, Джака – Лаллана, Морено, Ловрен

На 30-й хвилині Уолкотт не забив пенальті (воротар)

В іншому матчі ігрового дня Манчестер Юнайтед на виїзді впевнено розібрався з Борнмутом. У складі "червоних дияволів" голами відзначилися Мата, Руні і Ібрагімович, гол престижу "вишеньок" на рахунку Сміта.

Борнмут – Манчестер Юнайтед 1:3

Голи: А. Сміт, 69 — Мата, 40, Руні, 59, Ібрагімович, 64

Борнмут: Боруц — Деніелс, С. Кук, А. Сміт, Френсіс — Л. Кук (Градель, 81), Артер, Серман, Айб (Афобе, 68) — Кінг, Вілсон (Граббан, 67)

Манчестер Юнайтед: Де Хеа — Шоу, Блінд, Байллі, Валенсія — Еррера, Феллаїні – Марсьяль (Шнайдерлін, 85), Руні (Депай, 89), Мата (Мхітарян, 75) – Ібрагімович

Попередження: Еррера

Нагадаємо, напередодні чемпіон Англії Лестер розпочав новий чемпіонат з сенсаційної поразки від новачка Прем'єр-Ліги Халл Сіті.