5 грудня 2016, понеділок

Аргентина без Мессі обіграла чинного чемпіона на першості Південної Америки - відео

Ліонель Мессі весь матч проти Чилі просидів у запасі

В рамках першого туру групового етапу південноамериканського першості збірна Аргентини обіграла чинного чемпіона команду Чилі, попри відсутність капітана і лідера Ліонеля Мессі в основі.

Чилі пропустив два голи протягом дев'яти хвилин на початку другого тайму, коли точні удари Анхеля Ді Марії та Евера Банеги (обидва також виступили асистентами забитих м'ячів) зробили рахунок 2:0. Лише в доданий час Хосе Педро Фуенсаліда після передачі Фабіана Орельяно скоротив відставання - 1:2.

Аргентина - Чилі 2:1
Голи: Ді Марія, 51, Банега, 59 — Фуенсаліда, 90+3

Аргентина: Ромеро, Меркадо, Отаменді, Фунес-Морі, Рохо, Банега, Маскерано, Фернандес, Гайтан (Краневіттер, 87), Ігуаїн (Агуеро, 74), Ді Марія (Ламела, 80)

Чилі: Браво, Ісла, Медель, Хара, Мена (Орельяна, 54), Арангіс (Фуенсаліда, 82), Діас, Відаль, Санчес, Варгас (Пінілья, 68), Босежур

Попереджені: Ді Марія, Рохо — Відаль, Ісла, Медель

З аналогічним рахунком Болівія поступилася Панамі. На 11-й хвилині Блас Перес скористався передачею Альберто Кінтеро та вивів центральноамериканську команду вперед. Після перерви Хуан Карлос Арсе відновив рівновагу (результативним пасом відзначився Харольд Каммінгс), проте останнє слово залишилося за тим же Пересом.

Панама — Болівія 2:1
Голи: Перес, 11, 87 — Арсе, 54

Панама: Пенедо, Мачадо, Балой, Каммінгс (Енрікес, 63), Міллер, Купер (Арройо, 74), Гомес, Годой, Кінтеро, Торрес (Техада, 56), Перес

Болівія: Лампі, Эгіно (Мелеан, 46), Кабрера, Сентено, Бехарано, Сауседо, Асоге, Дієго Бехарано, Асого, Сауседо (Кампос, 46), Марвін Бехарано, Смедберг-Даленсе, Дук (Рамальо, 87), Арсе

Попередження: Каммінгс, Перес, Купер, Балою, Мачадо — Арсе, Асоге

Положение в группе D
Положення в групі D

Напередодні в рамках першого туру в групі C південноамериканської першості з футболу Венесуела обіграла Ямайку 1:0, а Мексика - Уругвай - 3:1.

На вихідних Бразилія не зуміла розпечатати ворота Еквадору в групі B Кубка Америки. В іншому матчі цієї групи перуанці завдяки єдиному голу зуміли обіграти аутсайдера квартету - збірну Гаїті. У матчі групи А Парагвай і Коста-Ріка не забивали м'ячів.

Раніше в стартовому матчі Кубка Америки господарі чемпіонату - збірна США поступилася команді Колумбії з рахунком 0:2.