23 жовтня 2017, понеділок

Ісландія та Португалія вийшли до плей-офф Євро-2016 на тлі феєричного матчу в Ліоні

Португалія завдяки трьом нічиїм пробилася до 1/8 фіналу

В рамках третього туру групового етапу Угорщина - Португалія розійшлися бойовою світом 3:3, тоді як Ісландія переграла Австрії з рахунком 2:1. Тим самим до 1/8 фіналу з квартету F вийшли Угорщина, Ісландія та Португалія.

Незважаючи на те, що забивати потрібно було португальцям, рахунок відкрили угорці. Це Золтан Гера класно пробив здалеку з-за меж штрафного. Піренейці відновили рівновагу на 42-й хвилині, коли Луїш Нані скористався передачею Кріштіану Роналду.

Але вже через дві хвилини після початку другого тайму Балаж Джуджак знову вивів Угорщину вперед, а після того, як Роналду знову зрівняв рахунок ефектним ударом п'ятою, забив третій м'яч своєї команди.

Тим не менш, останнє слово знову залишилося за Португалією - дубль оформив Роналду, забивши головою після подачі з флангу - 3:3!

Угорщина — Португалія 3:3

Голи: Гера, 19, Джуджак, 49, 56 — Нані, 43, Роналду, 50, 63

Угорщина: Кіра, Ланг, Юхас, Гузміч, Корхут, Гера (Беше, 46), Пінтер, Елек, Джужджак, Ловренсіш (Штібер, 83), Салаї (Немет, 70)

Португалія: Патрісіу, В'єйрінья, Р. Карвалью, Пепе, Елізеу, Моутінью (Санчес, 46), В. Карвалью, Гомеш (Куарежма, 61), Нані (Данілу, 81), Маріу, Роналду

Попереджені: Юхас, Гузміч, Гера

У паралельній зустрічі тієж групи Ісландія на останніх хвилинах вирвала перемогу в Австрії і посіла другу позицію. На 18-й хвилині збірна країни гейзерів відкрила рахунок зусиллями Йона Бодварссона, але по завершенні години гри Алессандро Шопф зробив результат рівним - 1:1. На 90+4-й хвилині Арнор Траустасон здобув три очки для ісландської команди.

Ісландія — Австрія 2:1
Голи: Бодварссон, 18, Траустасон, 90+4 – Шепф, 60

Ісландія: Халльдоурссон — Севарссон, Арнасон, Р. Сігурдссон, Скуласон – Гудмундссон (Ингасон, 87), А. Гуннарсон, Сігурдссон, Б. Б'ярнасон – Бодварссон (Е. Б'ярнасон, 71), Сігторссон (Траустасон, 80)

Австрія: Альмер — Драгович, Прьодль (Шепф, 46), Хінтеррегер, Фукс – Ільзанкер (Янко, 46), Баумгартлінгер — Кляйн, Алаба, Арнаутович – Сабітцер (Янтшер, 78)

Попереджені: Скуласон, Сігторссон, Арнасон, Халльдоурссон – Янко

На 37-й хвилині Олександр Драгович не зумів реалізувати пенальті (штанга)

За підсумками матчів у групі перемогу в ній здобула Угорщина (п'ять очок), тоді як другою виявилася Ісландія (п'ять балів). На третій позиції закінчила стадію Португалія (три пункти), а на четвертій - Австрія (одне очко).