26 липня 2017, середа

Франція депортує 20 російських вболівальників разом з їх головою

Влада Франції прийняла рішення депортувати 20 російських вболівальників, серед яких також глава Всеросійського об'єднання вболівальників (ВОБ) Олександр Шпригін
У даний момент вболівальники перебувають в депортаційному центрі і протягом п'яти діб будуть видворені з країни, йдеться в повідомленні на сайті ВОБ. У заяві російських уболівальників також зазначається, що французька влада прийняла дане рішення з міркувань безпеки, так як бачать з боку депортованих вболівальників потенційну загрозу. Нагадаємо,
коментувати
Російських уболівальників депортують з Франції

Російських уболівальників депортують з Франції

Влада Франції прийняла рішення депортувати 20 російських вболівальників, серед яких також глава Всеросійського об'єднання вболівальників (ВОБ) Олександр Шпригін.

У даний момент вболівальники перебувають в депортаційному центрі і протягом п'яти діб будуть видворені з країни, йдеться в повідомленні на сайті ВОБ.

У заяві російських уболівальників також зазначається, що французька влада прийняла дане рішення з міркувань безпеки, так як бачать з боку депортованих вболівальників потенційну загрозу.

Нагадаємо, 14 червня Олександр Шпригін повідомив, що французька поліція блокувала автобус з уболівальниками збірної Росії з футболу, який прямував у місто Лілль на матч РФ – Словаччина. Тоді повідомлялося, що одному з уболівальників оголошено про депортацію з Франції.

11 червня, після матчу між збірними Росії та Англії група російських уболівальників прорвалася на трибуну англійців, б'ючи всіх, хто потрапляв їм на шляху, в тому числі, і французів.

Крім того, ввечері 14 червня у французькому Ліллі також відбулися бійки між російськими та англійськими вболівальниками.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Євро-2016 ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: