11 грудня 2016, неділя

Захисник Динамо позбавив свою команду дострокової путівки до плей-офф Євро-2016 - відео

Чехія в кінцівці матчу вирвала нічию

В рамках другого туру групового етапу чемпіонату Європи збірна Чехії врятувалася у матчі з Хорватією, програючи 0:2 по ходу гри і зрівнявши у підсумку рахунок.

Перший тайм пройшов за переваги Хорватії, якій вдалося вийти вперед наприкінці першого тайму. Це Бадель на 37-й хвилині перехопив м'яч у центрі поля і віддав на Перішича, а той, увійшовши до штрафної, з лівої послав м'яч у дальній кут воріт Чеха.

На 59-й хвилині рахунок став 2:0, коли Брозович вивів Ракітіча на побачення з Чехом, а той легко підсік м'яч над воротарем і подвоїв рахунок. Але після того, як провідний півзахисник балканської збірної Лука Модріч отримав пошкодження і був замінений, а у Чехії на поле вийшов нападник Мілан Шкода, сторона, яка програвала, активізувалася.

Результатом такої активності стали два голи підопічних Павла Врби. Спершу Росіцкі вирізав класну передачу "шведою" в штрафну, і Шкода, перестрибнувши Чорлуку, відправив м'яч у кут воріт Субашича. Потім захисник київського Динамо Домагой Віда зіграв рукою у власній штрафній, а Нецід без шансів для Субашича пробив під поперечину з пенальті.

2:2 - Хорватія у кінцівці матчу втратила путівку до плей-офф Євро-2016.

Чехія - Хорватія 2:2
Голи: Шкода, 75, Нецид, 90+3 (з пенальті) - Перішич, 37, Ракітіч, 59

Чехія: Чех - Кадержабек, Губнік, Сівок, Лімберскі - Плашил (Нецид, 86) - Росіцкі, Шкалак (Шура, 67), Крейчі, Даріда - Лафата (Шкода, 67)

Хорватія: Субашич - Срна, Чорлука, Віда, Стрініч (Врсалько, 90+9) - Модріч (Ковачіч, 62), Бадель - Брозовіч, Ракітіч (Шілденфельд, 90+7), Перішич - Манджукич

Попереджені: Сівок - Бадель, Брозовіч, Віда