11 грудня 2016, неділя

Визначився третій півфіналіст Євро-2016

Німеччина вийшла до півфіналу

Збірна Німеччини переграла в серії пенальті Італію і вийшла у півфінал Євро-2016.

Перший тайм пройшов у впертій боротьбі і практично без небезпечних моментів.

У другому таймі команди заграли активніше і в середині другого тайму Німеччина відкрила рахунок: Хектор підключився до атаки і, увірвавшись в штрафну, прострілив на Озіла, який в один дотик переправив м'яч у ворота.

Через десять хвилин Італія відігралася. Боатенг зіграв рукою в своїй штрафній, а Бонуччі майстерно реалізував пенальті.

Залишок основного та додатковий час забитих м'ячів не приніс, тому переможця довелося визначати в серії пенальті. Її результат був вирішений після промаху Дарміана і забитого гола Хектора.

1:1 в матчі і 6:5 по пенальті - Німеччина вийшла до півфіналу, де чекає переможця матчу Франція-Ісландія.

Німеччина - Італія 1:1 (по пенальті 6:5)
Голи: Озіл, 65 — Бонуччі, 78 (з пенальті)

Німеччина: Нойєр — Хеведес, Боатенг, Хуммельс, Хектор — Кроос, Хедіра (Швайнштайгер, 16) — Киммих, Мюллер, Озіл — Гомес (Дракслер, 72)

Італія: Буффон — Барцальї, Бонуччі, К'єлліні (Дзадза, 120+1) — Флоренці (Дарміан, 86), Стураро, Пароло, Джаккеріні, Де Шильо — Пелле, Едер (Інсіньє, 108)

Попередження: Хуммельс, Швайнштайгер — Стураро, Де Шильо, Пароло, Пелле, Джаккеріні