30 квiтня 2017, неділя

Визначилися перші півфіналісти чемпіонату Південної Америки з футболу - відео

Колумбія переграла Перу в серії пенальті

На Копа Америка-2016 - турнірі національних команд Південної Америки - пройшли два чвертьфінали, в яких перемоги здобули США та Колумбія.

Першим півфіналістом стала збірна господарів першості США, яка обіграла Еквадор з рахунком 2:1. Спершу у складі зоряно-смугастих голом відзначився Клінт Демпсі, а потім м'яч забив Г'ясі Зардес - результативний пас йому віддав автор першого взяття воріт. Суперник відповів лише одним голом на 74-й хвилині, коли після передачі від Вальтера Айови зі штрафного своє ім'я на табло записав Майкл Арройо.

США – Еквадор 2:1
Голи: Демпсі, 22, Зардес, 65 – Арройо, 74

США: Гузан, Беслер, Кемерон, Брукс, Джонсон, Бредлі, Джонс, Бедойя (Зусі, 81), Зардес (Бірнбом, 90+4), Вуд, Демпсі (Бекерман, 74)

Еквадор: Домінгес, Паредес (Айові, 82), Міна, Ерасо, Айові, Нобоа (Гайбор, 62), Антоніо Валенсія, Груесо (Рамірес, 72), Арройо, Эннер Валенсія, Монтеро

Попереджені: Вуд, Бедойя, Гузан – Антоніо Валенсія, Паредес

Вилучені: Джонс, 52 – Антоніо Валенсія, 52

В іншому чвертьфіналі Колумбія та Перу не змогли вирішити результат дуелі ні в основний, ні в додатковий час. Натомість "Кавовики" виявилися сильнішими у серії післяматчевих пенальті з рахунком 4:2. Вирішальні промахи допустили Мігель Трауко (зреагував воротар Давід Оспіна) та Крістіан Куева.

Перу – Колумбія 0:0 (2:4 - в серії пенальті)

Перу: Гальєсе, Корсо, Рамос, Родрігес, Трауко, Тапія, Вільчес, Поло (Бенавенте, 81), Куева, Флорес (Руідіас, 77), Герреро

Колумбія: Оспіна, Аріас, Сапата, Мурільйо, Діас (Фабра, 90+1), Санчес, Торрес (Перес, 80), Куадрадо, Родрігес, Кардона (Морено, 76), Бакка

Попереджені: Тапія – Діас, Сапата

У півфіналі США зіграють з переможцем пари Бразилія - Венесуела, а Колумбія - з найкращим у протистоянні Мексика - Чилі.

Раніше стали відомі всі учасники першого раунду плей-офф Копа Америка-2016.