8 грудня 2016, четвер

Видалення захисника Динамо допомогло Угорщині здолати Австрію на Євро-2016

Угорщина здобула важливу перемогу

В стартовому для себе матчі Євро-2016 збірна Австрії поступилась Угорщині з рахунком 0:2.

Перший тайм поєдинку пройшов у рівній боротьбі і не приніс забитих м'ячів. Всі основні події відбулися вже у другій половині зустрічі.

Спочатку Адам Салаї зумів уникнути офсайдної пастки, вивалився один на один з Альмером і проштовхнув м'яч у ворота.

Після цього австрійці кинулися відіграватися, але в одному з епізодів захисник київського Динамо Александар Драгович перестарався і, отримавши другу жовту картку, змушений був залишити поле.

Після цього угорці грамотно оборонялися, маючи чисельну перевагу, а під кінець тайму зловили австрійців на контратаці - Штібер елегантно перекинув воротаря після виходу один на один.

Таким чином, Угорщина очолила групу F, набравши три очки. Суперники цих команд - Португалія та Ісландія - зіграють свій перший матч на турнірі сьогодні, 14 липня, о 22:00.

Австрія — Угорщина 0:2
Голи: Салаї, 62, Штібер, 87

Австрія: Альмер — Кляйн, Хінтеррегер, Драгович, Фухс — Арнаутович, Алаба, Баумгартлінгер, Харнік (Шепф, 78) – Юнузовіч (Сабітцер, 61) – Янко (Окоті, 65)

Угорщина: Кіра — Фіола, Гузміч, Ланг, Кадар — Гера – Немет (Пінтер, 89), Нодь, Кляйнхайслер (Штібер, 79), Джуджак – Салаї (Пріскін, 69)

Попередження: Драгович – Немет

Вилучення: Драгович, 66