5 грудня 2016, понеділок

Україна програла у заключному матчі на Євро-2016 - фоторепортаж

Україна не змогла гримнути дверима у матчі з Польщею

У матчі третього туру групового етапу Євро-2016 збірна України мінімально поступилася команді Польщі.

У першому таймі Україна володіла ініціативою і могла відкривати рахунок. Андрій Ярмоленко після виходу один на один з Фабіанскі пробив мимо воріт.

Але на початку другого тайму Польща зуміла забити гол у ворота Андрія Пятова: Якуб Блащиковські, який вийшов на заміну в перерві, залишився один в чужий штрафний, обіграв суперників і пробив у сітку чужих воріт.

У час, що залишився, Україна зробила спроби зрівняти рахунок, але вони не призвели до забитого голу. Рахунок до завершення матчу не змінився.
В 1/8 фіналу Польща зіграє проти команди Швейцарії, а Україна відправилась додому. Виграла квартет C Німеччина, яка перемогла Північну Ірландію з рахунком 1:0.