7 грудня 2016, середа

Україна поступилася Німеччині в першому матчі Євро-2016

Українці не змогли забити

У своєму першому матчі на чемпіонаті Європи збірна України з футболу програла команді Німеччини з рахунком 2:0.

У першому таймі українці створили декілька відмінних гольових моментів, але гол забили німці. Це Шкодран Мустафі перевів м'яч у сітку воріт Пятова після розіграшу штрафного удару. Найкраща можливість забити була у Коноплянки, але після його удару Боатенг виніс м'яч з лінії воріт.

У другому таймі у збірної України не залишилося сил на штурм воріт Мануеля Нойєра, а в самому кінці матчу Бастіан Швайнштайгер встановив остаточний рахунок матчу.

Німеччина - Україна 2:0
Голи: Мустафі, 19, Швайнштайгер, 90+1

Німеччина: Нойер — Хеведес, Боатенг, Мустафі, Гектор — Хедіра, Кроос — Мюллер, Езіл, Дракслер (Шюррле, 78) — Гетце (Швайнштайгер, 90)

Україна: Пятов — Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук — Сидорчук, Степаненко — Ярмоленко, Коваленко (Зінченко, 74), Коноплянка — Зозуля (Селезньов, 66)

Попередження: Коноплянка

Нагадаємо, раніше збірна Польщі обіграла команду Північної Ірландії. Збірна Північної Ірландії буде наступним суперником української збірної.