9 грудня 2016, п'ятниця

Уельс вперше в історії пробився до чвертьфіналу Євро - відео

Результативна дія Гарета Бейла знову допомогла Уельсу виграти

Збірна Уельсу перемогла у 1/8 фіналу Євро-2016 команду Північної Ірландії з рахунком 1:0 і вперше з ЧС-1958 стала чвертьфіналістом великого турніру.

Гра не рясніла безліччю гострих моментів, а в першому таймі Ольстер виглядав активніше біля чужих воріт, ніж валлійці. Тим не менш, перший тайм не виявив переможця.

На початку другої половини обидві команди провели заміни в атакуючих лініях, що оживило гру, але довгий час до реальних моментів справа не доходила. Вирішальною виявилася 76-я хвилина, коли після прострілу від Гарета Бейла Гарет Маколі, намагаючись перешкодити Робсону-Кану замкнути передачу партнера, відправив м'яч в сітку воріт Північної Ірландії.

У час, що залишився, Уельс не дозволив супернику створити моменти біля рамки Уейна Хеннессі. Це дозволило "Драконам" вперше в історії пробитися до чвертьфіналу Євро-2016. У попередній раз збірна виступала у вісімці кращих команд на великому турнірі в рамках ЧС-1958.

У наступному раунді підопічні Кріса Коулмена зіграють з переможцем пари Бельгія - Угорщина.

Уельс – Північна Ірландія 1:0
Гол: Маколі, 75 (у свої ворота)

Уельс: Хеннессі, Девіс, Е. Вільямс, Честер, Тейлор, Ремсі, Ледлі (Джонатан Вільямс, 63), Аллен, Гантер, Бейл, Вокс (Робсон-Кану, 55)

Північна Ірландія: Макговерн, Д. Еванс, Кеткарт, Маколі (Мадженніс, 84), Хьюз, Даллас, Норвуд (Макгінн, 79), К. Еванс, Девіс, Уорд (Вашингтон, 69), Лафферті

Попереджені: Тейлор, Ремсі – Даллас, Девіс