4 грудня 2016, неділя

Швейцарія і Румунія розійшлися миром на Євро-2016 - відео

Швейцарія і Румунія не виявили переможця

У стартовому матчі групи А на Євро-2016 збірні Швейцарії та Румунії зіграли внічию 1:1.

На стартових хвилинах Швейцарія заволоділа перевагою і могла відкривати рахунок вже в перші 15 хвилин, але Сеферович запоров два хороших моменти.

Стримавши стартовий натиск, румуни зуміли вийти вперед у рахунку - Богдан Станку з 11-метрової позначки покарав Швейцарію за порушення проти себе.

Надалі гра носила двосічний характер, команди до перерви могли як мінімум обмінятися забитими м'ячами, але до перерви рахунок так і не змінився.

У другому таймі швейцарці все ж змогли відновити паритет - після розіграшу кутового м'яч був винесений точно на ногу Мехмеді, який ударом з лівої поцілив у дальній кут.

До фінального свистка рахунок на табло не змінився, команди розійшлися миром.

Таким чином, Швейцарія очолила групу А, набравши після двох матчів чотири очки. Румунія розташовується на третій позиції з одним набраним балом.

Ще один матч другого туру між Францією та Албанією в цій групі відбудеться сьогодні о 22:00 по Києву.

Румунія — Швейцарія 1:1
Голи: Станку, 19 (з пенальті) — Мехмеді, 57

Румунія: Тетерушану, Сапунару, Кірікеш, Григоре, Рац (Філіп, 62), Торже, Препеліце, Кіпчу, Пінтілій (Хобан, 46), Станку (Андоне, 82), Кешеру

Швейцарія: Зоммер, Ліхтштайнер, Шер, Джуру, Родрігес, Берамі, Р. Джака, Шакірі (Тарашай, 90), Дземан (Ланг, 83), Мехмеді, Сеферович (Емболо, 64)

Попередження: Препелице, Кіпчу, Кешеру, Григоре — Джака, Емболо