5 грудня 2016, понеділок

Росія сенсаційно поступилася Словаччині на Євро-2016 - відео

Словаччина ускладнила Росії завдання виходу з групи

Збірна Росії у рамках другого туру групового етапу Євро-2016 поступилася команді Словаччини з рахунком 1:2.

Результат поєдинку словаки зробили в першому таймі, коли був оформлений необхідний гандикап. На 32-й хвилині Владімір Вайсс скористався феноменальним пасом Марека Гамшика, прибрав на замаху двох захисників і відправив м'яч у дальній кут воріт Акінфєєва.

Перед самим свистком на перерву словаки подвоїли рахунок: на цей раз автори першого голу помінялися ролями – Вайсс віддав передачу, а Гамшик майстерно відправив м'яч у дальній кут.

У другому таймі Росія довго не могла знайти свою гру, але до кінцівці поєдинку змогла перехопити ініціативу і відіграти один м'яч – відзначився Денис Глушаков після передачі Шатова.

Фінальний натиск росіян результату не приніс, і рахунок на табло залишився незмінним.

Таким чином, Словаччина після двох турів має в своєму активі три очки і займає третє місце в групі В, росіяни з одним очком замикають квартет.

Інший матч другого туру цієї групи між Англією і Уельсом відбудеться завтра, 16 червня.

Росія — Словаччина 1:2
Голи: Глушаков, 80 – Вайсс, 32, Хамшик, 45

Росія: Акінфєєв — Смольніков, Ст. Березуцький, Ігнашевич, Щенніков – Нойштедтер (Глушаков, 46), Головін (Мамаєв, 46) – Кокорін (Широков, 76), Шатов, Смолов — Дзюба

Словаччина: Козачик — Пекарік, Шкртел, Дюріца, Губочан — Куцка, Печовскі, Хамшик – Мак (Дюріш, 80), Дуда (Немец, 67), Вайсс (Швенто, 72)

Попередження: Дюріца