4 грудня 2016, неділя

Португалія - Франція. Коли й де дивитися фінал Євро-2016

Кріштіану Роналду в кроці від завоювання свого першого трофея в збірній Португалії

НВ розповідає все, що потрібно знати тим, хто збирається стежити за подіями вирішального поєдинку чемпіонату Європи з футболу між Португалією та Францією.

Матч Португалія - Франція відбудеться сьогодні, 10 липня, в Сен-Дені, що в передмісті Парижа. Початок гри - о 22.00 за київським часом.

Пряму трансляцію покаже ТРК Україна. НВ проведе онлайн-трансляцію як самої гри, так і подій навколо неї, починаючи з 21.30.

Португалія - Франція. Онлайн-трансляція

Португалія тричі зіграла внічию в груповому етапі - з Ісландією (1:1), Австрією (0:0) та Угорщиною (3:3). Цього вистачило команді Педру Сантуша, щоб вийти з третього місця в якості однієї з чотирьох кращих збірних, що зайняли цю позицію в групах. В 1/8 фіналу піренейці здолали Хорватію у додатковий час після того, як за підсумками основних 90 хвилин суперники не виявили переможця - 1:0.

У чвертьфіналі Португалія виявилася сильнішою в серії пенальті за Польщу з рахунком 6:5 після того, як за підсумками основного та додаткового часу суперники не виявили переможця - 1:1. У півфіналі бордово-зелені перемогли Уельс з рахунком 2:0 в основний час завдяки голам Кріштіану Роналду та Луїша Нані.

Франція раніше в груповому етапі перемогла Румунію (2:1) та Албанію (2:0), а також зіграла внічию зі Швейцарією. Це дозволило підопічним Дідьє Дешама виграти квартет A з сімома очками. На стадії 1/8 фіналу французька команда виявилася сильнішою за Ірландію з рахунком 2:1 після того, як суперник відкрив рахунок вже на 2-й хвилині гри.

У чвертьфіналі французька збірна взяла гору над Ісландією з великим результатом 5:2. У півфіналі господарі турніру переграли Німеччину з рахунком 2:0 завдяки дублю Антуана Гризманна в основний час матчу.

Між собою суперники провели 24 матчі. У 18 з них сильнішими виявилися французи, у п'яти - португальці. Ще один поєдинок завершився внічию. Португалія не може перемогти суперника вже 41 рік. Попередній її успіх датований квітнем 1975 року в рамках товариської зустрічі - 2:0.