28 червня 2017, середа

Північна Ірландія шокувала Україну на Євро-2016

Україна поки що не забивала голів і набирала очок на Євро-2016

В рамках другого туру групового етапу збірна України, незважаючи на статус фаворита матчу, поступилася Північній Ірландії з рахунком 0:2.

Британська команда з перших хвилин кинулися пресингувати українських суперників. Підопічні Михайла Фоменка на якийсь час змогли притиснути опонентів на чужій половині, але реальних моментів створити не зуміли.

Починаючи з середини першого тайму Північна Ірландія стала все частіше загрожувати рамці української збірної. Так, після подачі кутового Кеткарт перевісив у повітрі Ярмоленка та пробив поруч з хрестовиною. Після цього небезпечний удар завдав Уорд.

Гол у ворота жовто-синіх був забитий на початку другого тайму - черговий розіграш стандарту завершився ударом головою Маколі у дальній кут. Дощ, що почався ще в першому таймі, посилився після перерви, і разом з градом змусив арбітра ненадовго зупинити гру.

Після паузи Україна зуміла активізуватися. На заміну з'явилися Роман Зозуля, Денис Гармаш і Олександр Зінченко, але це не допомогло створити гостроту біля воріт Північної Ірландії. У кінцівці гри британська збірна зловила опонентів на контратаці: Макгінн зіграв на добиванні після того, як воротар жовто-синіх відбив удар Далласа перед собою.

Таким чином, після двох турів збірна України не має очок у своєму активі.

Україна - Північна Ірландія 0:2
Голи: Маколі, 49, Макгинн, 90 + 6

Україна: П'ятов - Шевчук, Ракицький, Хачеріді, Федецький - Степаненко, Сидорчук (Гармаш, 76) - Коноплянка, Коваленко (Зінченко, 83), Ярмоленко - Селезньов (Зозуля, 71)

Північна Ірландія: Макговерн - Д. Еванс, Маколі, Кеткарт, Хьюз - Даллас, Норвуд, Девіс, К. Еванс (Макнейр, 90+3), Уорд (Макгінн, 69) - Вашингтон (Мадженніс, 84)

Попереджені: Селезньов, Сидорчук - Уорд, Даллас, Д. Еванс