11 грудня 2016, неділя

Німеччина зняла "прокляття" Італії - фоторепортаж

Італія була близькою до чергової перемоги над Німеччиною

Збірна Німеччини переграла в серії пенальті Італію і вийшла у півфінал Євро-2016.

Рахунок відкрила Німеччина в середині другого тайму: Хектор підключився до атаки і, увірвавшись в штрафну, прострілив на Озіла, який в один дотик переправив м'яч у ворота.

Через десять хвилин Італія відігралася. Боатенг зіграв рукою в своїй штрафній, а Бонуччі майстерно реалізував пенальті.

Залишок основного та додатковий час забитих м'ячів не принесло, тому переможця довелося визначати в серії пенальті. Її результат був вирішений після промаху Дарміана і забитого гола Хектора.

1:1 в матчі і 6:5 по пенальті - Німеччина вийшла до півфіналу, де чекає переможця матчу Франція-Ісландія. До сих пір німецька збірна жодного разу не вигравала у Італії в матчах чемпіонатів світу та Європи.