6 грудня 2016, вівторок

Німеччина здобула першу розгромну перемогу на Євро-2016 і вийшла в чвертьфінал - відео

Німеччина провела найпростіший для себе поєдинок на Євро-2016

Збірна Німеччини розгромила Словаччину з рахунком 3:0 і вийшла в чвертьфінал Євро-2016.

З перших хвилин підопічні Йоахіма Льова захопили ініціативу і зуміли забити швидкий гол. Вже на восьмій хвилині словаки невдало винесли м'яч після стандарту, після чого ніхто не зміг його підхопити крім суперника. Зреагував на відскок Жером Боатенг і з льоту красиво здалеку поцілив у лівий нижній кут воріт Козачика.

Через три хвилини у ворота словаків був призначений пенальті, але Козачик врятував свою команду після удару Озіла.

За п'ять хвилин до перерви словаки були близькі до того, щоб зрівняти рахунок, але Нойєр потягнув удар Куцки. Відразу після цього німці подвоїли рахунок: Дракслер ефектно пройшов з флангу в чужу штрафну, потім продовжив свій хід уздовж лицьової і прострілив у воротарський майданчик, звідки Гомес вже розстрілював сітку Словаччини.

На початку другого тайму Словаччина заграла активніше, але до по-справжньому небезпечних моментів біля воріт Нойєра це не призвело. У свою чергу, Німеччина довела рахунок до крупного: Дракслер після розіграшу кутового в один дотик спрямував м'яч у ближню дев'ятку воріт Козачика.

Після цього гола словаки остаточно змирилися з поразкою, і на полі відбувалася не особливо подієва гра.

3:0 - Німеччина впевнено вийшла до чвертьфіналу, де зустрінеться з переможцем пари Італія-Іспанія.

Німеччина - Словаччина 3:0
Голи: Боатенг, 8, Гомес, 43, Дракслер, 63

Німеччина: Нойєр — Кімміх, Боатенг (Хеведес, 72), Хуммельс, Гектор — Хедіра (Швайнштайгер, 76), Кроос — Мюллер, Озіл, Дракслер (Подольскі, 72) — Гомес

Словаччина: Козачик — Пекарік, Шкртел, Дюріца, Дьомбер (Салата, 84) — Грошовскі, Шкрініар, Гамшик — Куцка, Дюріш (Шестак, 64), Вайсс (Грегуш, 46)

Попередження: Кімміх, Хуммельс — Шкртел

На 14-й хвилині не реалізував пенальті Озіл (воротар)