26 лютого 2017, неділя

Матч Росія - Словаччина та інші. Сьогодні розпочинається другий тур групового етапу Євро-2016

У стартовому матчі Франція насилу обіграла Румунію

На чемпіонаті Європи з футболу сьогодні, 15 червня, стартує другий тур групового етапу поєдинками Росія - Словаччина, Румунія - Швейцарія та Франція - Албанія.

Коли і де дивитися матчі Євро-2016 Росія-Словаччина, Румунія - Швейцарія та Франція - Албанія

Росія - Словаччина. Лілль, 16.00 за Києвом

Росія-Словаччина. Онлайн-трансляція

Пряма трансляція - телеканал Футбол 2.

Як зіграли у першому турі. Раніше Уельс зумів виграти у Словаччини - 2:1. Тим часом, Росія на останніх хвилинах врятувалася у поєдинку з Англією - 1:1.

Становище команд після першого туру. У групі B лідирує Уельс з трьома очками. На другому і третьому рядках - Англія та Росія, у яких по одному пункту в активі. Четверту позицію займає Словаччина з нулем балів.

Кадрова ситуація. Обидві команди підходять у всеозброєнні до очного поєдинку. Лише запасний воротар російської збірної Юрій Лодигін може опинитися поза заявки через травму спини.

Орієнтовні склади:

Росія: Акінфєєв, Смольников, Ігнашевич, В. Березуцький, Щенніков, Нойштедтер, Глушаков, Шатов, Широков, Кокорін, Дзюба

Словаччина: Козачик, Пекарік, Шкртел, Дюріца, Губочан; Грошовскі, Мак, Куцка, Хамшик, Вайс, Нємєц

Румунія - Швейцарія. Париж, 19.00 за Києвом

Пряма трансляція - телеканал Футбол 1.

Як зіграли у першому турі. У матчі-відкритті Євро-2016 Франція здобула перемогу над Румунією з рахунком 2:1 на останніх хвилинах. Між тим, ранній гол дозволив Швейцарії перемогти Албанію - 1:0.

Становище команд після першого туру. За підсумками першого туру лідирує у квартеті A Франція, у якої три очки. Стільки ж пунктів у Швейцарії, але вона знаходиться на другій позиції через меншу кількість забитих м'ячів при однаковій різниці - 2-1 і 1-0 відповідно. На третій і четвертій позиціях - Румунія та Албанія відповідно, у яких поки немає балів. У першої різниця м'ячів 1-2, у другої - 0-1.

Кадрова ситуація. Команди підходять до матчу без кадрових проблем.

Швейцарія: Соммер, Ліхтштайнер, Шер, Джуру, Родрігес, Берамі, Джемайлі, Джака, Шакірі, Сеферович, Мехмеді

Румунія: Тетерушану, Сепунару, Кірікеш, Грігоре, Рац, Пінтілій, Хобан, Торже, Станчу, Станку, Кешерю