11 грудня 2016, неділя

Італія оформила путівку в плей-офф Євро-2016 - відео

Італія вирвала перемогу у шведів завдяки голу Едера

Збірна Італії в матчі другого кола групового етапу Євро-2016 обіграла Швецію і оформила путівку в плей-офф чемпіонату.

Перший тайм видався нудним і бідним на моменти, тому логічно завершився з рахунком 0:0.

У другому таймі Італія прибрала ініціативу до своїх рук і намагалася створити гостроту біля воріт Ісакссона, однак перший по-справжньому гострий момент виник у шведів: після прострілу зліва Златан Ібрагімович пробив вище воріт в упор на правій стійці.

Через десять хвилин найвірніший шанс відзначитися втратив Пароло, пробивши головою в поперечину.

Італія все ж домоглася свого на 90-й хвилині. Едер ефектно змістився зліва в центр і, увірвавшись в штрафну шведів, пробив точно в правий кут.

Перемога вивела Італію в 1/8 фіналу Євро-2016. Після двох турів підопічні Конте набрали шість очок і мають хороші шанси посісти перше місце в групі. Шведи поки на третій сходинці з одним балом в активі.

Інший матч другого туру групи буде зіграно завтра: зустрінуться Бельгія та Ірландія.

Італія — Швеція 1:0
Голи: Едер, 89

Італія: Буффон — Барцальї, Бонуччі, К'єлліні — Кандрева, Пароло, Де Россі (Т. Мотта, 74), Джаккеріні, Флоренці (Стураро, 85) — Пелле (Дзадза, 60), Едер

Швеція: Ісакссон – Лінделоф, Гранквіст, Йоханссон, Ольссон – Ларссон, Экдаль (Левицькі, 79), Шельстрем, Форсберг (Дурмаз, 79) – Гвідетті (Берг, 85), Ібрагімовіч

Попередження: Де Россі, Буффон — Ольссон