10 грудня 2016, субота

Іспанія влаштувала перший розгром на Євро-2016 і вийшла в 1/8 фіналу - відео

Іспанія не мала проблем у матчі з Туреччиною

Збірна Іспанії обіграла Туреччину у другому турі групового етапу Євро-2016 з рахунком 3:0 і достроково забронювала собі путівку в 1/8 фіналу турніру.

Протягом усієї зустрічі перевага іспанців було непохитною, а результат матчу був зрозумілий ще після перших 45 хвилин гри, коли підопічні Дель Боске відзначилися двічі.

На 34-й хвилині Ноліто виконав націлену передачу в штрафний майданчик, де втрачений Топалом Мората головою вразив дальній кут, а Бабаджан не встиг зреагувати на цей удар.

Через три хвилини іспанці подвоїли перевагу: Фабрегас виконував м'яку передачу в штрафну, яку повинен був переривати Топал, але турецький захисник тільки запалив свічку над своїм штрафним. М'яч підібрав Ноліто і низом відправив його у кут воріт Бабаджана.

На початку другого тайму підопічні Дель Боске довели рахунок до розгромного. Іньєста видав чудову передачу на Альбу, який не поскупився і вивів Морату на порожні ворота, а форварду Ювентуса не склало труднощів відправити м'яч у сітку.

Надалі "Червона фурія" дещо збавила свою активність в атаці, хоча продовжувала тотально володіти м'ячем. Туреччина біля воріт суперника за весь матч так і не змогла створити жодного небезпечного моменту, ні разу не пробивши у ствір воріт Де Хеа.

3:0 - Іспанія набрала шість очок і гарантувала собі місце в плей-офф. У Туреччині поки немає набраних балів, але підопічні Теріма ще можуть розраховувати на вихід до 1/8 в разі успіху в матчі з Чехією в останньому турі групового етапу.

Іспанія — Туреччина 3:0
Голи: Мората, 34, 48, Ноліто, 37

Іспанія: Де Хеа — Хуанфран, Піке, Рамос, Альба (Аспілікуета, 81) — Фабрегас (Коке, 71), Бускетс, Іньєста — Сілва (Бруно Соріано, 64), Мората, Ноліто

Туреччина: Бабаджан — Генул, Топал, Балта, Еркін — Туфан, Інан (Маллі, 70), Озьякуп (Шахан, 62) — Чалханоглу (Шахін, 46), Йилмаз, Туран

Попередження: Рамос — Йилмаз, Туфан

Нагадаємо, раніше Хорватія упустила перемогу над Чехією через гру рукою захисника Динамо Домагоя Віди на останніх хвилинах.