4 грудня 2016, неділя

Ірландія залишилася без перемоги над Швецією після голу у свої ворота на Євро-2016 - відео

Швеція зуміла уникнути поразки від Ірландії

У рамках групового етапу фінальної частини Євро-2016 Ирладия і Швеція розійшлися миром 1:1.

Перший тайм пройшов під диктовку "Зеленої армії", в складі якої забивати могли Джеффрі Хендрік (двічі), а також Роберт Бреді.

Тільки після перерви зусилля ірландської збірної втілилися в забитий м'яч. Це Шімус Коулмен на 48-й хвилині продерся з флангу в штрафну і прострілив в її центр, звідки Уес Хулахан вразив чужі ворота.

Але Кіаран Кларк ударом у свої ворота на 71-й хвилині дозволив супернику зрівняти рахунок, коли після ефектної комбінації, яку увінчав простріл Златана Ібрагімовича, переправив м'яч у власну рамку.

У час, що залишився, гра зберегла бойовий характер, але чаша терезів не схилилася ні на чию користь.

Ірландія - Швеція 1: 1
Голи: Хулахан, 48 - Кларк (в свої ворота), 71

Ірландія: Рендольф, Коулмен, О'Ши, Кларк, Бреді, Маккарті (Макгіді, 85), Уїлан, Уолтерс (Макклін, 64), Хулахан (Кін, 78), Хендрік, Лонг

Швеція: Ісакссон, Лустіг (Йоханссон, 45), Нільссон-Лінделоф, Гранквіст, Ольссон, Ларссон, Левицькі (Екдаль, 86), Форсберг, Чельстрем, Ібрагімович, Берг (Гвідетті, 59)

Попереджені: Маккарті, Уїлан - Нільссон-Лінделоф