11 грудня 2016, неділя

Франція у важкому матчі вирвала путівку в чвертьфінал Євро-2016 - відео

Дубль Грізманна приніс перемогу французам

Збірна Франції перемогла Ірландію з рахунком 2:1 і вийшла в чвертьфінал Євро-2016.

Початок матчу шокував французів. Нікола Ріццолі призначив пенальті у ворота Льоріса за фол Погба проти Лонга, а Брейді майстерно реалізував цю можливість, пробивши під штангу.

Франція рвонула рятувати становище, але особливої небезпеки біля воріт Рендолфа створити не зуміла. На 21-й хвилині ірландці могли подвоювати рахунок: Мерфі пробив з розвороту у дальній кут - Льоріс в стрибку потягнув, а добивання у Хендріка не вийшло.

До кінцівки першого тайму французи не зуміли створити передумов, щоб зрівняти рахунок, але у другому таймі гра кардинально змінилася.

Спочатку після навісу Пайє зі стандарту та скидки на дальню штангу Косьєльні не зумів влучити у порожній кут з метра, а на 58-й хвилині Санья навісив з правого флангу, де в центрі штрафного виявився абсолютно неприкритий Грізманн, який головою послав м'яч у дальній кут.

Через три хвилини рахунок був подвоєний: Жиру поборовся за м'яч після навісу з глибини і скинув головою його на неприкритого Грізманна, який, вирвавшись на побачення з Рендолфом, спокійно вразив правий нижній кут.

Ще через п'ять хвилин Ірландія залишилася в меншості: Даффі зірвав вихід Грізманна 1 на 1 з Рендолфом, і Ріццолі без роздумів відправив відпочивати захисника.

Надалі Франція тотально володіла м'ячем, не дозволяючи Ірландії організовувати контратаки. Крім того, підопічні Дешама мали можливості, щоб збільшити свою перевагу, але рахунок до кінця матчу не змінився.

2:1 - Франція виходить в чвертьфінал і чекає на свого суперника, який визначиться в парі Англія-Ісландія.

Франція - Ірландія 2:1
Голи: Грізманн, 58, 61 — Брейді, 2 (с пенальті)

Франція: Льоріс — Санья, Рамі, Косьєльні, Евра — Погба, Канте (Коман, 46, Сіссоко, 90+3), Матюіді — Грізманн, Жиру (Жиньяк, 73), Пайє

Ірландія: Рендолф — Коулмен, Кіо, Даффі, Уорд — Брейді, Маккарті (Хулахен, 71), Хендрік, Макклін (О'Ши, 68) — Лонг, Мерфі (Уолтерс, 65)

Попередження: Канте, Рамі — Коулмен, Хендрік, Лонг

Вилучення: Даффі, 66