30 квiтня 2017, неділя

Екс-чемпіон втратив шанси на продовження боротьби у першості Південної Америки - відео

Едінсон Кавані не зміг принести Уругваю навіть нічию

За підсумками другого туру в групі C південноамериканської першості до чвертьфіналу пробилися Венесуела та Мексика, тоді як Уругвай втратив навіть теоретичну можливість вийти у плей-офф.

Переможець Копа Америка-2011 поступився Венесуелі з рахунком 0:1. Автором єдиного гола став Саломон Рондон на 36-й хвилині - нападник підкараулив можливість добити м'яч після того, як снаряд влучив у поперечину. У той же час суперник мав хороший момент, щоб встановити рівновагу, але Едінсон Кавані примудрився втратити вірний момент для взяття воріт із вбивчої позиції. Тим самим Уругвай вперше з 1997 року не вийшов у плей-офф континентального турніру.

Промах Кавані:

Уругвай — Венесуела 0:1
Гол: Рондон, 36

Уругвай: Муслера, Максі Перейра, Хіменес, Годін, Сілва, Санчес (Лодейро 78), Ріос, Альваро Гонсалес (Корухо 80), Рамірес (Ролан 73), Кавані, Стуані

Венесуела: Ернандес, Росалес (Александр Гонсалес 8), Анхель, Віскаррондо, Фелтшер, Герра, Рінкон, Фигєера (Отеро 79), Пеньяранда, Мартінес, Рондон (Сейхас 79)

Попереджені: Мартінес, Саласар, Сейхас

Голи матчу:

В іншому матчі групи Мексика з результатом 2:0 виявилася сильнішою за Ямайку. На 18-й хвилині рахунок відкрив Хав'єр "Чічаріто" Ернандес, забивши ударом головою після подачі Хесуса Корони. На 81-й хвилині остаточний результат встановив Оріба Перальта.

Мексика — Ямайка 2:0
Голи: Чічаріто, 18, Перальта, 81

Мексика: Очоа, Дуенас (Моліна, 72), Араухо, Корона, Морено, Еррера, Маркес, Лаюн, Хіменес, Чічаріто (Перальта, 78), Хесус Корона (Лосано, 63)

Ямайка: Блейк, Маріаппа, Морган, Тейлор, Уотсон, Маклірі, Вільямсон (Оргілл, 77), Гектор, Макануфф (Біннс, 62), Барнс, Дональдсон

Попереджений: Уотсон

Положение в группе С

Становище в групі С

В рамках другого туру групового етапу південноамериканського чемпіонату з футболу збірна Бразилії розгромила Гаїті з рахунком 7:1, а Еквадор і Перу розійшлися миром - 2:2.

Напередодні збірна Колумбії стала першим учасником чвертьфіналу південноамериканської першості з футболу після перемоги над Парагваєм з рахунком 2:1 у другому турі групппового етапу.

Оскільки в іншому поєдинку групи A США, що програли в першому турі, здобули перемогу над Коста-Рікою (2:1), Колумбія достроково завоювала путівку в плей-офф.