18 сiчня 2017, середа

Драма у матчі Хорватія - Португалія визначила першу чвертьфінальну пару Євро-2016 - відео

Португалія на останніх хвилинах додаткового часу пробилася до чвертьфіналу

В 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу збірна Португалії вирвала перемогу у Хорватії за три хвилини до завершення додаткового часу з рахунком 1:0 і тепер в чвертьфіналі зіграє з Польщею.

Основний час не порадував уболівальників не тільки забитими м'ячами, але й взагалі гострими моментами біля обох воріт. Команди діяли обережно та більше боялися пропустити, ніж хотіли забити. Красномовним підтвердженням цього служить те, що за 90 хвилин жоден із суперників не потрапив у ствір воріт.

Куди більш багатим на події видався додатковий час, особливо його другий екстра-тайм. При цьому більше моментів створила Хорватія, коли свої шанси не використали захисник київського Динамо Домагой Віда (удар головою вище воріт), а також Іван Перішич, який пробив у стійку.

Португалія ж змогла зловити суперника на контратаці на 117-й хвилині, коли до серії пенальті залишалося всього три оберти секундної стрілки. Це Роналду після пасу від партнера змусив Субашича врятувати свій колектив, але першим на добиванні опинився Рікарду Куарежма.

Врятувати хорватську команду ще міг Вида, але після виконання штрафного не зміг ударом з льоту потрапити у ворота піренейської збірної.

0:1 - у чвертьфіналі Португалія зіграє з Польщею.

Хорватія — Португалія 0:1
Гол: Куарежма, 117

Хорватія: Субашич — Срна, Чорлука (Крамарич, 120), Віда, Стрініч — Бадель, Модрич — Брозович, Ракітіч (Пьяца, 110), Перішич — Манджукіч (Калініч, 88)

Португалія: Патрісіу — Седрік, Пепе, Фонте, Геррейро — Адріен (Данило Перейра, 108), Маріу (Куарежма, 87), Вільям Карвальо, Андре Гомеш (Ренату Санчес, 50) — Нані, Роналду

Попереджений: Вільям Карвальо