24 квiтня 2017, понеділок

Бельгія крупно обіграла Угорщину і сформувала другу чвертьфінальну пару Євро-2016 - відео

Еден Азар (праворуч) став героєм матчу з Угорщиною

Збірна Бельгії обіграла Угорщину з рахунком 4:0 в 1/8 фіналу Євро-2016 і вийшла в чвертьфінал, де зіграє з Уельсом.

Перший тайм пройшов під диктовку бельгійців, які зуміли відкрити рахунок ще в першій десятихвилинці: Де Брейне навісив зі штрафного, Алдервейрелд відірвався від угорських захисників і головою розстріляв ворота Кірая.

Ще до перерви бельгійці могли збільшити перевагу, але Мертенс і Де Брейне не реалізували хороші моменти. Угорці в першому таймі переважно атакували з дальньої дистанції.

У другому таймі угорці накрутили темп і повинні були зрівнювати рахунок: у ситуації з ударом Салаї добре зіграв Куртуа, а Юхош не влучив у ворота.

У кінцівці поєдинку Бельгія дотиснула свого суперника, забивши ще три голи. На 78-й хвилині після розіграшу кутового м'яч був спрямований на протилежний фланг, звідки Азар вирізав передачу в штрафну, а Бачуаі першим дотиком розстріляв ворота Кірая.

Через дві хвилини Азар у фірмовій для себе манері змістився з флангу в центр і обвідним ударом закрутив м'яч у дальній кут.

А вже в додатковий час Де Брейне у швидкій контратаці віддав пас на Карраско, який зблизився з Кіраєм і послав м'яч у ближній кут.

4:0 - Бельгія виходить у чвертьфінал, де її вже чекає збірна Уельсу.

Угорщина — Бельгія 0:4
Голи: Альдервейрельд, 10, Бачуаі, 78, Азар, 80, Карраско, 90

Угорщина: Кірай — Кадар, Гузміч, Юхаш (Боде, 79), Ланг — Нодь, Гера (Елек, 46) — Ловренсіш, Пінтер (Ніколіч, 75), Джуджак — Салаї

Бельгія: Куртуа — Меньє, Альдервейрелд, Вермален, Вертонген — Вітсель, Наінгголан, Де Брейне – Мертенс (Карраско, 70), Р. Лукаку (Бачуаі, 76), Азар (Феллаіні, 81)

Попередження: Кадар, Ланг, Елек, Салаї – Вермален, Бачуаі, Феллаіні