11 грудня 2016, неділя

Англія зробила Brexit на Євро-2016

Казка Ісландії триває: команда сенсаційно пробилася до чвертьфіналу Євро-2016

Збірна Англії покинула чемпіонат Європи з футболу після сенсаційної поразки від Ісландії з рахунком 1:2.

Події в поєдинку розпочалися стрімко. Вже на 3-й хвилині Стерлінг впав в чужій штрафній, в результаті чого британська збірна отримала право на пенальті. Уейн Руні вміло реалізував 11-метровий і зробив рахунок 1:0.

Однак суперник відновив рівновагу вже через два оберти секундної стрілки. Після подачі з флангу м'яч відскочив у воротарську англійців до Рагнара Сігурдссона, і той пробив точно в сітку - 1:1.

"Леви" спробували знайти шляхи до чужих володінь, але вже через 12 хвилин змушені були знову діставати м'яч зі своїх воріт. Це Сігторссон реалізував шанс для удару - Харт удар парирував, але той все ж таки закотився у ворота.

Якийсь час знадобилося Англії, щоб прийти в себе, після чого підопічні Роя Ходжсона навіть змогли створити напругу у рамки Халлдорсона. Тим не менш, на перерву команди пішли при рахунку 1:2.

Очікувалося, що в другому таймі родоначальники додадуть, але більш організовано та обмірковано попереду швидше діяли ісландці, ніж їх більш зоряні опоненти. На заміну з'явився нападник Лестера Джеймі Варді, однак і він не допоміг в атаці "Львів". Англія так і не змогла врятуватися і теперь покидає Євро-2016.

Англія - Ісландія 1:2
Голи: Руні, 4 (з пенальті) - Сігурдссон, 6, Сігторссон, 18

Англія: Харт - Уокер, Кехілл, Смоллінг, Роуз - Аллі, Дайер (Вілшир, 46), Руні (Рашфорд, 87) - Старрідж, Кейн, Стерлінг (Варді, 60)

Ісландія: Халльдоурссон - Севарссон, Арнасон, Р. Сігурдссон, Скуласон - Гудмундссон, Г. Сігурдссон, Гуннарссон, Б. Б'ярнасон - Бодварссон (Траустасон, 89), Сігторссон (Е. Б'ярнасон, 77)

Попереджені: Старрідж - Г. Сігурдссон