1 травня 2017, понеділок

Екс-воротар Дніпра пропустив два голи у першому матчі за нову команду - відео

Перша гра Бойко за Бешикташ завершилася двома пропущеними голами

Колишній голкіпер Дніпра Денис Бойко пропустив два голи у першому матчі за Бешикташ в рамках 1/4 фіналу Кубка Туреччини проти Коньяспора.

Як повідомляє портал Трибуна, на 65-й хвилині матчу український воротар не зумів відбити удар зі штрафного, а на 79-й хвилині Коньяспор забив другий гол після помилки Бойко на виході.

Матч завершився поразкою Бешикташа з рахунком 1:2. Зазначимо, що з 65-ї хвилини команда українського воротаря грала вдесятьох.

Нагадаємо, воротар Дніпра Денис Бойко перейшов в турецький Бешикта у січні 2016 року. Сума трансферу склала 4 млн євро.

Пізніше екс-воротар Дніпра прийняв рішення не отримувати половину грошової винагороди, що належить гравцям команди за вдалий виступ у чемпіонаті Туреччини