8 грудня 2016, четвер

Екс-форвард Дніпра забив тричі лідеру Серії А, Мілан знову програв. Результати найцікавіших матчів неділі у Європі

Нікола Калініч виводить свою команду на вершину чемпіонату Італії

Сьогодні, 27 вересня, продовжився сьомий тур чемпіонату Німеччини та Англії, а також були зіграні матчі шостого туру чемпіонатів Іспанії та Італії.

У чемпіонаті Німеччини все далі від конкурентів відривається Баварія. Найближчий суперник мюнхенців - дортмундська Боруссія - втрачає очки другий тур поспіль. Після осічки в матчі з Хоффенхаймом дортмундці не змогли здолати на своєму полі новачка чемпіонату - Дармштадт, який в цьому сезоні вже обіграв леверкузенський Байєр

Дармштадт відкрив рахунок у першому таймі - відзначився Марсель Хеллер. Проте дубль Обамеянга, оформлений у другому таймі за вісім хвилин, здавалося забезпечив перемогу Боруссії. Але на 90-й хвилині завдяки голу Сулу Дармштадт зумів уникнути поразки на Вестфаленштадіоні.

Таким чином, Боруссія вже на чотири очки відстає від лідируючої Баварії, Дармштадт закріпився в середині таблиці.

Боруссія Д - Дармштадт 2:2

Голи: Обамеянг, 63, 71 - Хеллер, 17; Сулу, 90

Борусія Д: Бюркі - Шмельцер, Хуммельс, Папастатопулос, Гінтер - Вайгл, Гюндоган - Мхітарян, Кагава (Рамос, 90+1), Ройс (Янузай, 59) - Обамеянг

Дармштадт: Матеніа - Діас, Кальдірола, Сулу, Гаріч - Рауш (Кемпе, 67), Німайєр (Юнгвіртом, 57), Гондорф (Штрох-Енгела, 83), Хеллер - Розенталь - Вагнер

Попередження: Вагнер, Хеллер

Інші матчі:

Айнтрахт - Герта 1:1

Голи: Майєр, 22 - Даріда, 82

Турнірне становище:

_1_02Турнірна таблиця з офіційного сайту УЄФА

У чемпіонаті Англії сьогодні відбувся лише один матч. Крістал Пелас завдяки реалізованому Іоаном Кабайем пенальті переміг на виїзді Уотфорд і піднявся на шосту сходинку в таблиці.

Уотфорд - Крістал Пелас 0:1

Гол: Кабай, 71 (пен.)

_2_02Турнірна таблиця з офіційного сайту УЄФА

У чемпіонаті Іспанії завдяки дублю екс-гравця львівських Карпат Лукаса Переса Депортіво розгромило Еспаньол, у битві аутсайдерів Хетафе впевнено переміг Леванте, а баскське дербі не виявило переможця.

Спортинг - Бетіс 1:2

Голи: К. Кастро, 17 - Хоакін, 46; Р. Кастро, 57

Депортіво - Еспаньол 3:0

Голи: А. Гонсалес, 14 (АГ); Перес, 27, 47

Вилучення: П. Діоп, 79 (Еспаньол, повторне попередження)

Хетафе - Леванте 3:0

Голи: Васкес, 81, 90+2; Буеніда, 90+1

Реал Сосьєдад - Атлетік 0:0

_3_02Турнірна таблиця з офіційного сайту УЄФА

У чемпіонаті Італії все ніяк не може знайти свою гру Мілан. У шостому турі команда Сініші Міхайловича зазнала поразки в Генуї в матчі проти Дженоа.

Результат поєдинку вирішив гол, забитий на 10-й хвилині Блерімом Джемаіли. Дженоа, відкривши рахунок, не зменшила обертів, продовжувала нагнітати обстановку біля воріт Мілана, що в кінці першого тайму призвело до того, що у захисника Мілана Алессіо Романьолі здали нерви, і він отримав червону картку.

У другому таймі Мілан став грати більш організовано, злагоджено захищався, однак в атаці створити нічого не зумів. Мілан, як і Дженоа, після цього матчу розташовуються в середині таблиці.

Дженоа - Мілан 1:0

Гол: Джемаілі, 10

Дженоа: Ламанна - Маркез (Нтчам, 70), Бурдіссо, Де Майо - Лаксальт, Джемаіли, Рінкон, Фігейраш (Іццо, 56) - Перотті, Паволетті (Гакпе, 85), Капель

Мілан: Лопес - Де Шильо, Романьолі, Сапата, Калабрія - Де Йонг (Елі, 45+1), Монтоліво (Куцка, 76), Бертолаччі - Бонавентура (Бакка, 80) - Л. Адріано, Балотеллі

Попередження: Паволетті, Де Майо, Джемаілі, Бурдіссо - Бонавентура, Калабрія, Л. Адріано, Бертолаччі

Вилучення: Романьолі, 42

Суперник дніпропетровського Дніпра в Лізі Європи - римський Лаціо - у шостому турі чемпіонату Італії виявив надзвичайні вольові якості і зумів перемогти Верону.

Пропустивши на 33-й хвилині від Еландера, у другому таймі Лаціо зрівняв рахунок зусиллями Лукаса Більї. Римляни продовжували атакувати, але на 81-й хвилині залишилися в меншості. Однак це їм не завадило на 86-й хвилині забити гол і здобути першу виїзну перемогу в цьому сезоні Серії А.

Ця перемога піднімає Лаціо в турнірній таблиці на відстань трьох очок від лідера чемпіонату.

Верона - Лаціо 1:2

Голи: Еландер, 33 - Білья, 63 (пен.); Пароло, 86

Верона: Рафаел - Супрайен, Еландер, Морас, Пізано - Халльфредссон (Матузалем, 78), Вивьяні, Греко (Бьянкетті, 60) - Янковіч, Талеб Гомес (Вшолек, 55), Сала

Лаціо: Маркетті - Луліч, Джентілетті, Маурісіо, Баста - Пароло, Білья - Кішна (Маурі, 61), Мілинковіч-Савіч, Феліпе Андерсон (Худт, 82) - Джорджевіч (Кейта, 61)

Попередження: Халльфредссон, Сала - Луліч, Пароло

Вилучення: Маурісіо, 81 (повторне попередження)

У центральному матчі шостого туру зустрічалися лідери чемпіонату - міланський Інтер і Фіорентина.

"Фіалки" повели в самому початку поєдинку. Екс-"дніпрянина" Калініча збив Ханданович у штрафному "нероадзуррі" і Ілічіч реалізував 11-метровий.

Подальші події шокували глядачів Стадіо Джузеппе Меацца. Той же Калініч протягом чотирьох хвилин оформив дубль, а на 31-й хвилині арбітр видалив захисника Інтера Міранду. У міланському небі запахло дуже великою перемогою Фіорентини, однак на другий тайм Інтер вийшов більш зібраним.

На 60-й хвилині Мауро Ікарді один гол відіграв, а на 76-ій хвилині все той же Калініч, оформивши хет-трик, встановив остаточний рахунок - 1:4.

Ця перемога зробила Фіорентину лідером Серії А. Інтер опустився на другу сходинку, хоча має стільки ж очок.

Інтер - Фіорентина 1:4

Голи: Ікарді, 60 - Ілічіч, 4 (пен.); Калініч, 19, 23, 76

Інтер: Хандановіч - Теллес, Медель, Міранда, Сантон - Гуарін (Брозович, 77), Мело, Кондогбіа (Раноккія, 46) - Перішич (Біабіані, 61) - Ікарді, Паласіо

Фіорентина: Тетерушану - Алонсо, Асторі, Родрігес, Ронкалья (Жілберто, 75) - Вечіно, Бадель (Фернандес, 81) - Валеро, Ілічіч, Блашчіковскі (Томовіч, 69) - Калініч

Голи: Гонсалес, 44 (АГ); Бенассі, 48 - Гонсалес, 71

Вилучення: Молінаро, 61; Обі, 90 (обидва - Торіно)

_4_02Турнірна таблиця з офіційного сайту УЄФА

Нагадаємо, що в чемпіонаті Іспанії Коноплянка приніс перемогу своїй команді, а в Англії Челсі знову втратив очки.