7 грудня 2016, середа

Два забитих м'ячі не принесли віце-чемпіону Італії перемоги над скромним суперником

Голу Франческо Тотті виявилося недостатньо для перемоги Роми

Після яскравого матчу з Барселоною в Лізі чемпіонів Рома видала не менш видовищний матч проти Соссуоло.

Пропустивши від грізної атаки Барселони всього один м'яч, оборона Роми начудила в домашньому матчі проти Сассуоло.

На 22-й хвилині новачок гостей Грегуар Дефрель легко накрутив на підходах до чужої штрафної Константіноса Маноласа і разючим ударом в ближній кут відкрив рахунок.

Рома відігралася завдяки грубій помилці оборони Сассуоло. Франческо Тотті "отримав подарунок" у чужій штрафній від захисника гостей і розстріляв ворота Консільї. Цей гол став знаковим для "Імператора" - 300-м, забитим у футболці Роми.

Але Сассуоло знову вдалося вийти вперед ще до перерви. Після пасу Флоро Флореса Маттео Політано увірвався в штрафну і без проблем розправився з де Санктісом.

Останній гол публіка Олимийского стадіону Риму побачила на 49-й хвилині. Мохамед Салах шедевральним ударом з-за меж штрафного встановив остаточний рахунок матчу - 2:2.

Після цього матчу обидві команди продовжують залишатися вгорі турнірної таблиці. Рома знаходиться на третьому місці, маючи вісім очок, Сассуоло - рядком нижче, набравши стільки ж залікових балів.

Рома - Сассуоло 2:2

Голи: Тотті, 36; Салах, 49 - Дефрель, 22; Політано, 45

Рома: Де Санктіс - Торосідіс, Рюдігер, Манолас, Майкон (Флоренці, 64) - Наінгголан, Де Россі, Пьяніч - Ітурбе (Фальке, 50), Тотті (Джеко, 72), Салах

Сассуоло: Консільї - Пелузо, Ачербі, П. Каннаваро, Гаццола - Дункан (Бьондині, 59), Маньянеллі, Міссіролі - Флоро Флорес (Сансоне, 64), Дефрель, Політано (Берарді, 81)

Попередження: Майкон, де Россі - Політано, Сансоне, Пелузо

Нагадаємо, в Серії А визначився одноосібний лідер.

Чемпіон Італії тільки в четвертому турі зумів здобути першу перемогу.