27 лютого 2017, понеділок

Другий акт. Сьогодні в матчі Андерлехт-Шахтар визначиться доля чвертьфіналіста Ліги Європи

Шахтар вирушив до Бельгії після домашньої перемоги 3:1

У поєдинку-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи о 22.05 за київським часом донецький Шахтар зіграє на виїзді в Брюсселі проти Андерлехта.

Коли і де дивитися матч Андерлехт-Шахтар

Розклади перед грою

У першому матчі Шахтар переміг бельгійського суперника на своєму полі у Львові з рахунком 3:1. Тому для виходу в чвертьфінал підопічних Мірчі Луческу влаштують перемога, нічия і поразка з різницею в один гол чи у два м'ячі у разі, якщо гості принаймні двічі засмутят суперника взяттям воріт. У разі перемоги Андерлехта з результатом 3:1 за підсумками основного і додаткового часу команди проб'ють пенальті.

Ігрова форма

Після першого матчу з бельгійською командою Шахтар провів поєдинок чемпіонату України з Дніпром у гостях, якому поступився 1:4, а тому втратив лідерство в таблиці. Андерлехт також зіграв один поєдинок у бельгійській лізі, в якому розгромив Кортрейк з рахунком 3:0.

Кадрова ситуація

Через травми Шахтар не зможе розраховувати у матчі на захисника Азеведо, тоді як хавбек Фред відбуває дискваліфікацію за допінг. Андерлехт на поєдинок проти донеччан унаслідок ушкоджень залишився без нападника Матіаса Суареса і захисника Івана Обрадовіча.

Орієнтовні склади:

Андерлехт: Прото, Нахар, Мбоджи, Нейтінк, Десхахт, Баджи, Дефур, Прат, Джурічіч, Ачімпонг, Окака

Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Малишев, Степаненко, Марлос, Коваленко, Тайсон, Феррейра

Тижнем раніше Шахтар переграв Андерлехт в першому матчі 1/8 Ліги Європи з рахунком 3:1.