9 грудня 2016, п'ятниця

Дніпро вирвав перемогу над Олімпіком в кінці матчу

Роман Зозуля повернувся в стрій

Підопічні Мирона Маркевича зіграли 3:2 з донецькою командою.

Дніпропетровські футболісти змогли пройти до чвертьфіналу Кубка України, оскільки раніше обіграли суперника на його полі з рахунком 0:2.

Матч для Дніпра починався спокійно, через півгодини після початку рахунок відкрив Бруно Гама, але в другому таймі гості зуміли забити двічі протягом двох хвилин і перевернути хід протистояння. На останніх хвилинах гри Дніпро забив другий гол і зберіг обличчя перед рідними вболівальниками. Трохи пізніше залетів і переможний м'яч, який і зовсім дозволив команді перемогти.

Дніпро — Олімпік 3:2 (перший матч 2:0)
Голи: Бруну Гама, 33, Бабатунде, 89, Зозуля, 90+4 — Лысенк, 73, Шестаков, 75

Дніпро: Лаштувка, Лучкевич, Чигринський, Дуглас, Андерсон Піко, Чеберячко, Данило, Руїс, Безус (Довбик, 71, Бруну Гама (Бабатунде, 46), Баланюк (Зозуля, 60)

Олімпік: Литовченко, Парцванія, Конде (Борзенко, 46), Иллой-Айет, Федорів, Доронін, Лебідь, Шестаков, Семенина (Матяж, 63), Галенков (Лисенко, 46), Драченко

Попередження: Руїс, Зозуля — Борзенко

Раніше у вісімку найсильніших також потрапили Волинь і Олександрія.