4 грудня 2016, неділя

Дніпро виявив зайву гостинність у матчі проти Сент-Етьєна

Дніпро втратив через травму Матеуса і шанс залишитись на другому місці групи G

В рамках третього туру групового етапу Ліги Європи команда Мирона Маркевича поступилась французькому колективу з рахунком 0:1.

Суперники, які грали при порожніх трибунах через поведінку уболівальників на весняному матчі Дніпра в ЛЄ, утримували нульовий рахунок до кінця першого тайму.

На 44-й хвилині Амума отримав м'яч на куті воротарського майданчика, фінтом прибрав Федецького і пробив у дальній кут воріт Бойка.

Заміни від Маркевича, який випустив Бруну Гаму та Романа Безуса, допомогли Дніпру посилити тиск на ворота Сент-Етьєна і створити кілька моментів.

Так, Ротань змусив вступити в гру Рюф'є, а Погба у боротьбі з опонентом потрапив у поперечину власних воріт. Тим не менш, гостям вдалось здобути перемогу в Україні.

Після трьох турів у групі G лідирує Лаціо з сімома очками, тоді як Сент-Етьєн обійшов Дніпро - в обох команд по чотири бали, але французи мають перевагу за додатковими показниками.

Дніпро - Сент-Етьєн 0:1
Гол: Амума, 44

Дніпро: Бойко, Федецький (Бруну Гама, 46), Папа Гуйє, Дуглас, Томечак, Едмар, Федорчук (Безус, 59), Ротань, Матеус (Піко, 78), Матос, Селезньов

Сент-Етьєн: Рюф'є, Клер, Перрен, Погба, Ассу-Екото, Лемуан, Пайо, Моне-Паке (Полома, 87), Амума (Баебек, 82), Ейсерік (Діоманде, 80), Ру

Попереджені: Ротань, Дуглас - Діоманде, Рюф'є