6 грудня 2016, вівторок

Дніпро розгромив Олександрію і зміцнився на третій позиції в чемпіонаті України - відео

Дніпро близький до завоювання бронзових медалей чемпіонату України

У рамках 23 туру української Прем'єр-ліги Дніпро на виїзді обіграв Олександрію з рахунком 4:0.

У першому таймі глядачі голів не побачили, а в другому забивав тільки Дніпро.

Спочатку Андерсон Піко забив один з найкрасивіших голів чемпіонату - зовнішньою стороною стопи зі штрафного удару.

Руслан Ротань подвоїв рахунок також ударом зі штрафного - на цей раз з більш близької дистанції і менш ефектним ударом.

В кінці гри Руїс і Гама забили по голу протягом чотирьох хвилин і довели рахунок до розгромного.

Завдяки цій перемозі Дніпро зміцнився на третій сходинці в чемпіонаті України: за три тури до кінця чемпіонату перевага над Зорею становить чотири очки.

Олександрія - Дніпро 0:4

Голи: Піко, 50; Ротань, 79; Руїс, 89; Гама, 90+3

Олександрія: Новак - Запорожан, Басов, Імереков, Чеботаєв - Банада, Чорний (Есеола, 75) - Дедечко (Грицук, 56), Леонов, Полярус (Козак, 59) - Паламарь

Дніпро: Лаштувка - Лео Матос, Гуйє, Чигринський, Піко - Шахов (Едмар, 81), Політило - Гама, Безус (Ротань, 66), Руїс - Зозуля (Матеус, 75)

Попередження: Басов, Дедечко, Леонов, Есеола - Шахов, Безус

Вилучення: Новак, 77

Зоря в звітному турі втратила очки в матчі проти Волині. Гості відкрили рахунок у першому таймі зусиллями Діденко. У другому таймі Зоря заграла активніше і незабаром отримала право на пенальті, однак Ліпартія не зумів переграти Неділько.

На 71-й хвилині Зоря все ж таки зрівняла рахунок, але вирвати перемогу підопічним Вернидуба не вдалося.

Зоря залишилася на четвертому місці, Ворскла відстає від луганчан на шість очок.

Зоря - Волинь 1:1

Голи: Пауліньо, 71 - Діденко, 31

Зоря: М.Шевченко - Опанасенко, Сіваков, Форстер, Каменюка - Караваєв (Сухоцький, 77), Танковський, Гордієнко (Любеновіч, 41), Тотовицький (Пауліньо, 63) - Ліпартія - Будківський

Волинь: Неділько - Гуменюк, Міха, Жуніч, Шаповал - Мемешев (Козьбан, 90+7), Богданов, Кравченко, Герасимюк (Романюк, 74) - Діденко - Хомченко (Логінов, 64)

Попередження: Сіваков, Форстер - Кравченко, Романюк, Мемешев, Логінов, Гуменюк

Вилучення: Сіваков, 82 - Міха Горопевшек, 59

На 61-й хвилині поєдинку Ліпартія не реалізував пенальті (воротар)

Нагадаємо, після мінімальної перемоги над Ворсклою Динамо достроково стало чемпіоном України з футболу.