14 грудня 2017, четвер

Динамо здобуло важливу перемогу над Порту

Динамо набрало три очки в Португалії

В рамках п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів українська команда на виїзді переграла португальських опонентів із рахунком 2:0.

Після повільного старту гості змогли активізуватися і створити ряд моментів. Так, Гармаш пробив у стійку, а Мораес не зміг добити м'яч у ворота.

Наприкінці 35 хвилин гри Динамо змогло відкрити рахунок. Арбітр призначив пенальті за фол на Рибалці на лінії штрафної, а Ярмоленко легко реалізував удар із 11 метрів, пробивши по центру.

У подальшому підопічні Реброва загалом оборонялися, тим не менш, Порту практично не мав моментів для того, щоб відновити рівновагу.

На 64-й хвилині київська команда подвоїла свою перевагу, коли Дерліс Гонсалес змусив помилитися воротаря Ікера Касільяса, від рук якого м'яч залетів у ворота господарів.

Порту зробив спроби відігратися, але змушений був програти - 0:2.

Після п'яти матчів у групі лідирують Порту і Челсі, у яких по 10 очок. На третьому місці Динамо з вісьмома пунктами. В останньому турі Челсі прийматиме Порту, а Динамо - Маккабі.

Порту - Динамо 0:2
Голи: Ярмоленко, 35 (з пенальті), Дерліс Гонсалес, 64

Порту: Касільяс, Максі Перейра (Андре Андре, 46), Мартінс Інді, Маркано, Лаюн, Рубен Невеш, Даніло Перейра, Імбула (Корона, 67), Браїмі (Освальдо, 67), Тельо, Абубакар

Динамо: Шовковський, Даніло Сілва, Драговіч, Хачеріді, Антунеш, Рибалка, Сидорчук (Буяльський, 84), Гармаш, Дерліс Гонсалес (Беланда, 78), Ярмоленко, Мораес (Теодорчик, 86)

Попереджені: Даніло Сілва, Гармаш, Сидорчук