4 грудня 2016, неділя

Динамо вперше за 17 років завоювало путівку в плей-офф Ліги чемпіонів

Динамо зуміло вийти із групи Ліги чемпіонів вперше з 1998 року

В рамках заключного туру групової стадії головного єврокубка київський клуб на своєму полі переграв Маккабі 1:0 і тим самим пробився в 1/8 фіналу турніру.

Господарі з самого початку поєдинку окреслили свою перевагу. На 3-й хвилині Дерлісу Гонсалесу навіть вдалося забити м'яч, але арбітр зафіксував у парагвайця офсайд.

Тим не менш, на 16-му оберті секундної стрілки підопічні Сергія Реброва відкрили рахунок. Це Денис Гармаш розібрався в ситуації після виконання штрафного. Неприємним осадом вдалого для Динамо епізоду стала травма Андрія Ярмоленка, що йому передувала. Через це нападника замінили.

Після пропущеного м'яча Маккабі не зміг відповісти супернику, який продовжував контролювати хід гри, що вдало складалась.

У другому таймі поєдинок проходив за тим же сценарієм, де ізраїльська команда не могла створити реальну загрозу воротам Шовковського, а український колектив спокійно діяв за рахунком. Результат 1:0 протримався до фінального свистка.

Оскільки в паралельному матчі Челсі переміг Порту 2:0, Динамо пробилося в плей-офф з другого місця в групі.

Динамо - Маккабі 1: 0
Гол: Гармаш, 16

Динамо: Шовковський, Данило Сілва, Хачеріді, Драговіч, Антунеш, Рибалка, Сидорчук, Гармаш (Велозу, 63), Ярмоленко (Гусєв, 17), Дерліс Гонсалес, Мораес (Теодорчик, 89)

Маккабі: Райковіч, Даса, Гарсія, Тібі, Бен-Аруша, Ріка, Альберман, Ігієбор (Перец, 72), Міха (Вермут, 72), Бен-Хаїм (Іхцакі, 83), Захаві

Попереджені: Антунеш, Данило Сілва, Рибалка - Ігієбор, Тібі, Іхцакі