8 грудня 2016, четвер

Динамо з миром покинуло Лігу чемпіонів

Команди не виявили переможця в матчі

У повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Динамо зіграло на виїзді 0:0 проти Манчестер Сіті і завершило боротьбу у турнірі, поступившись за сумою двох поєдинків 1:3.

Перші 25 хвилин гри ознаменувалися замінами відразу двох центраельних захисників у господарів - Венсана Компані і Ніколаса Отаменді. Це дозволило гостям злегка напружити оборону суперника, але та не дала слабину. А потім манкуніанці продовжили контролювати хід поєдинку.

У перерві Сергій Ребров змінив центрфорварда Лукаша Теодорчика на Дерліса Гонсалеса, і тим самим за допомогою перестановок в атаці (Ярмоленко опинився на позиції поляка) він надав нападу швидкості. Це допомогло Динамо прискорити гру біля чужих воріт, але довгий час справжніх моментів не виникало.

У кінці ж години гри киян врятувала стійка після удару Хесуса Наваса з правого краю штрафного. А потім Шовковського потривожив Яя Туре своїм пострілом.

В ендшпілі матчу Динамо намагалося вирвати перемогу, але всі зусилля були марні. 0:0 - за сумою двох матчів (1:3) українська команда припиняє боротьбу в єврокубках.

Манчестер Сіті - Динамо 0:0 (перший матч - 3:1)

Манчестер Сіті: Харт, Сабалета, Компані (Мангала, 7), Отаменді (Демікеліс, 34), Кліши, Фернандо, Фернандіньо, Хесус Навас, Туре, Давід Сільва (Стерлінг, 79), Агуеро

Динамо: Шовковський, Віда, Хачеріді, Драговыч, Антунеш, Мігел Велозу, Ярмоленко, Гармаш (Сидорчук, 64), Буяльський, Гусєв (Яковенко, 62), Теодорчик (Дерліс Гонсалес, 46)

Попереджені: Отаменді - Антунеш, Гармаш