28 лютого 2017, вівторок

Динамо не змогло нав'язати боротьбу Манчестер Сіті

Вирішальним у поразці Динамо став перший тайм

У першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Динамо програло в Києві Манчестер Сіті з рахунком 1:3.

Господарі непогано почали гру, але не змогли організувати результативну атаку. Пройшла чверть години гри, як гості вийшли вперед. Після подачі кутового Давидом Сілвою Яя Туре скинув м'яч на Серхіо Агуеро, який без проблем розстріляв ворота Олександра Шовковського.

На 40-й хвилині англійський клуб подвоїв свою гольову перевагу. Рахім Стерлінг і все той же Агуеро накрутили захисників на лівому краю штрафного, після чого перший прострілив на дальню штангу, де Сілва без проблем пробив у сітку.

Заміна Лукаша Теодорчика на Жуніора Мораеса допомогла Динамо активізуватися в атаці. Результатом цих дій стало взяття воріт гостей на 58-й хвилині. Домагой Віда виконав навіс з лівого флангу, суперник вибив м'яч, проте Віталій Буяльський рикошетом від Ніколаса Отаменді увігнав м'яч у сітку воріт Джо Харта.

Тим не менш, зрівняти рахунок господарям не вдалося. А на 90-й хвилині Яя Туре встановив остаточний результат 3:1.

Поєдинок-відповідь відбудеться 15 березня в Манчестері.