7 грудня 2016, середа

Дев'ять голів допомогли Шахтарю пройти в наступний раунд Кубка України

Шахтар став першим чвертьфіналістом Кубка України поточного сезону

Донецький клуб оформив вихід у чвертьфінал українського кубка після перемоги в матчі-відповіді 1/8 фіналу над Тернополем із загальним рахунком 9:0.

Вже на 5-й хвилині Шахтар вразив сітку чужих воріт, коли Факундо Феррейра реалізував пенальті.

На 33-му оберті секундної стрілки Василь Кобін забив ефектний м'яч у стрибку і подвоїв перевагу номінальних господарів.

Через 35 хвилин рахунок 3:0 зробив Андрій Борячук, який скористався передачею Тайсона. Остаточний результат на 89-й хвилині встановив автор попереднього результативного пасу - 4:0.

Шахтар — Тернопіль 4:0
Голи: Феррейра, 5 (з пенальті), Кобін, 33, Борячук 68, Тайсон, 89 (з пенальті)

Шахтар: Каніболоцький, Кобін (Коробенко, 63), Ордець, Кривцов, Шевчук (Матвієнко, 63), Дентіньо, Коваленко, Веллінгтон Нем, Тайсон, Арабідзе, Феррейра (Борячук, 63)

Тернопіль: Чорнобай, Курило, Атласюк, Клекот, Дубчак, Кондзелка, Богданов (Громяк, 82), Сороцький (Капелян, 58), Дорі (Полянчук, 67), Гаврилюк, Соколовський

Попереджені: Веллінгтон Нем — Богданов, Кондзелка, Клекот, Курило

У першому матчі команд Шахтар виграв у Тернополі з рахунком 5:0.

Раніше у лідера Шахтаря виникли проблеми із зором після матчу Ліги чемпіонів.