11 грудня 2016, неділя

Чудесний порятунок. Динамо проявило волю на старті Ліги чемпіонів - фоторепортаж

Віталій Буяльський (29-й номер) вийшов на заміну і здобув для киян нічию

В рамках першого туру групового етапу головного єврокубка київська команда вирвала нічию в кінцівці поєдинку проти Порту.

Незважаючи на те, що на 20-й хвилині підопічні Сергія Реброва вийшли вперед після голу Олега Гусєва, в підсумку саме господарі опинилися в ролі наздоганяючих.

Динамо вело в рахунку всього три хвилини, коли Венсан Абубакар відновив рівновагу. На 81-му оберті секундної стрілки камерунець і зовсім вивів гостей вперед, але Порту не судилося вивезти перемогу з України. За хвилину до завершення основного часу Віталій Буяльський приніс киянам нічию - 2:2.

Раніше Сергій Ребров оцінив гру підопічних у матчі Динамо-Порту.

Напередодні київська команда показала характер у першому матчі після повернення в головний єврокубок.